Alnatura Alnatura-luomupunaiset kidneypavut lasipurkissa, 240 g

Viimeistelee jokaisen chiliruoan täydellisesti

1,52 € 1,69 € -10%

(6,33 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 240 g

Varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Valmiiksi keitetty
  • Suolattu
  • Hienostuneen makeahko
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Vegetaarinen Vegetaarinen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Alnatura Luomukikherneet lasipurkissa, 330 g

Alnatura Alnatura-luomupunaiset kidneypavut lasipurkissa, 240 g 1,52 € (6,33 € / kg)
Alnatura Luomukikherneet lasipurkissa, 330 g 1,43 € (4,33 € / kg)
Kokonaishinta: 2,95 €
Kuvaus

Alnaturan lasipurkissa olevat luomukidneypavut ovat valmiiksi keitettyjä ja suolattuja. Hienostuneen makeahko maku sopii täydellisesti chiliin, salaatteihin ja kasvisruokiin.

Tuotenro.: XPI-MM-146167
Sisältö: 240 g
EAN: 4104420138803
Valmistajan nro: 146167
Merkki: Alnatura
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen, Kasvissyöjille, Kuitupitoinen
Tuotelajit: Elintarvike
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Vegaaninen, Vegetaarinen
Säilytysohjeet: Käytä nopeasti avaamisen jälkeen
Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 486 / 116 kj / kcal
rasva 0,7 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 0,1 g
hiilihydraatit 15 g
  josta sokeri 1,8 g
kuidut 8,5 g
proteiini 8,2 g
suola 0,5 g
Ainesosat

Kidneybohnen (punainen)[1], juomavesi, Meersalz

  1. luonnonmukaisesta maataloudesta
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Saksa, www.alnatura.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Alnatura-luomupunaiset kidneypavut lasipurkissa

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

1 arvostelu