Alnatura Luomu-kookospatukka, 75 g

Jauhettua Bourbon-vaniljaa

2,09 €

(27,87 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 75 g

Vielä 7 kpl varastossa

Toimitus perjantaina, 09. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään keskiviikkona kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Hienostuneen makea
  • Luomulaatu
  • Kätevä ottaa mukaan
  • Luomusertifioitu Luomusertifioitu
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Vegetaarinen Vegetaarinen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: All Stars Vegaaninen proteiinipatukka, Crunchy Peanut Caramel, 45 g

Alnatura Luomu-kookospatukka, 75 g 2,09 € (27,87 € / kg)
All Stars Vegaaninen proteiinipatukka, Crunchy Peanut Caramel, 45 g 2,09 € (46,44 € / kg)
Kokonaishinta: 4,18 €
Kuvaus

Alnaturan luomu-kookospatukka hurmaa eksoottisen hedelmäisellä maullaan. Se sopii erinomaisesti välipalaksi tai mukaan otettavaksi, ja ympäröivä vohveli pitää sormet puhtaina ja tahmeudesta vapaina.

Tuotenro.: XPI-MM-203562
Sisältö: 75 g
EAN: 4104420267886
Valmistajan nro: 203562
Merkki: Alnatura
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen, Kasvissyöjille
Tuotelajit: Patukat, Elintarvike
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Luomusertifioitu, Vegaaninen, Vegetaarinen
Säilytysohjeet: Säilytä viileässä ja kuivassa
Saattaa sisältää jäämiä aineesta/aineista: H – Pähkinät
Ainesosat

45 % Kokosraspel[1], riisisiirappi[1], täysjuvä kaurajauho[1], kiekot[1] (vehnäjauho[1], perunatärkkelys[1]), raaka ruokosokeri[1], Kookosöljy[1], Bourbon-Vanilleschoten gemahlen[1]

  1. luonnonmukaisesta maataloudesta
Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 1980 / 473 kj / kcal
rasva 29 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 26 g
hiilihydraatit 45 g
  josta sokeri 31 g
kuidut 7,8 g
proteiini 4 g
suola 0,1 g
Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Saksa, www.alnatura.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Alnatura Luomu-kookospatukka