Alnatura Luomupähkinäsekoitus, 200 g

Täydellinen napostelusekoitus mukaan otettavaksi

4,99 €

(24,95 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 g

Varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään keskiviikkona kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Cashew- ja saksanpähkinöitä
  • Kuorittuja ja kuorellisia manteleita
  • Hasselpähkinöitä
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Vegetaarinen Vegetaarinen
  • Laktoositon Laktoositon

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Terra Elements Luomu herneproteiinijauhe, 250 g

Alnatura Luomupähkinäsekoitus, 200 g 4,99 € (24,95 € / kg)
Terra Elements Luomu herneproteiinijauhe, 250 g 12,39 € (49,56 € / kg)
Kokonaishinta: 17,38 €
Kuvaus

Pakkaa Alnaturan luomupähkinäsekoitus mukaan laukkuun ja nauti herkullisesta naposteltavasta missä ikinä liikutkin. Sekoitus sisältää rapeita cashew- ja saksanpähkinöitä, kuorittuja ja kuorellisia manteleita sekä hasselpähkinöitä.

Tuotenro.: XPI-MM-125183
Sisältö: 200 g
EAN: 4104420263697
Valmistajan nro: 125183
Merkki: Alnatura
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen, Kasvissyöjille, Keto, Paleo, Laktoositon, Kuitupitoinen
Allergeenit: Laktoositon
Tuotelajit: Elintarvike
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Vegaaninen, Vegetaarinen
Säilytysohjeet: Säilytä viileässä ja kuivassa
Saattaa sisältää jäämiä aineesta/aineista: A – Gluteeni, E – Maapähkinät, N – Seesaminsiemenet
Ainesosat

35 % hasselpähkinöitä[1], 30 % Cashewpähkinät[1], 15 % Saksanpähkinän ytimet[1], 10 % valkoiset mantelit[1], 10 % ruskeat mantelit[1]

  1. luonnonmukaisesta maataloudesta
Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 2663 / 636 kj / kcal
rasva 56 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 6,8 g
hiilihydraatit 9 g
  josta sokeri 4,3 g
kuidut 8 g
proteiini 20 g
suola 0,03 g
Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Saksa, www.alnatura.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Alnatura Luomupähkinäsekoitus

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

1 arvostelu

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.