Alnatura Luomu vihreät pavut, 185 g

Lisukkeeksi, keittoihin tai salaatteihin

1,52 € 1,69 € -10%

(8,22 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 185 g

Varastossa

Toimitus keskiviikkona, 14. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Hienoksi leikattu
  • Valmis nautittavaksi
  • Merisuolalla maustettu
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Vegetaarinen Vegetaarinen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Alnatura Luomuherneitä ja -porkkanoita lasipurkissa, 220 g

Alnatura Luomu vihreät pavut, 185 g 1,52 € (8,22 € / kg)
Alnatura Luomuherneitä ja -porkkanoita lasipurkissa, 220 g 1,61 € (7,32 € / kg)
Kokonaishinta: 3,13 €
Kuvaus

Alnaturan lasipurkissa olevat luomu vihreät pavut ovat valmiita nautittaviksi. Hienoksi leikatut pavut on maustettu merisuolalla, ja ne sopivat ihanteellisesti monenlaisten ruokien lisukkeeksi. Ne viimeistelevät myös keitot ja salaatit herkullisesti.

Tuotenro.: XPI-MM-217314
Sisältö: 185 g
EAN: 4104420216662
Valmistajan nro: 217314
Merkki: Alnatura
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen, Kasvissyöjille, Kuitupitoinen
Tuotelajit: Elintarvike
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Vegaaninen, Vegetaarinen
Säilytysohjeet: Käytä nopeasti avaamisen jälkeen
Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 92 / 22 kj / kcal
rasva 0,5 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 0,1 g
hiilihydraatit 2,2 g
  josta sokeri 1,2 g
kuidut 2,9 g
proteiini 1,8 g
suola 0,3 g
Ainesosat

vihreät pavut (leikata)[1], juomavesi, Meersalz

  1. luonnonmukaisesta maataloudesta
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Saksa, www.alnatura.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Alnatura Luomu vihreät pavut

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

1 arvostelu