BIO PRIMO Luomuenergiapallo hasselpähkinä & kaakao, 30 g

Kaakaon ystävät, huomio!

0,89 € 0,99 € -10%

(29,67 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 30 g

Varastossa

Toimitus keskiviikkona, 14. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Makea ja täyteläisen kaakaoinen
  • Vegaaninen ja gluteeniton
  • Taateleista valmistettu
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Vegetaarinen Vegetaarinen
  • Ei sisällä gluteiinia Ei sisällä gluteiinia

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: BIO PRIMO Luomu manteli-kookos-energiapallo, 30 g

BIO PRIMO Luomuenergiapallo hasselpähkinä & kaakao, 30 g 0,89 € (29,67 € / kg)
BIO PRIMO Luomu manteli-kookos-energiapallo, 30 g 0,89 € (29,67 € / kg)
Kokonaishinta: 1,78 €
Kuvaus

Nämä gluteenittomat energiapyörykät valmistetaan makeasta taatelitahnasta, rapeista hasselpähkinöistä ja hienostuneen täyteläisestä kaakaojauheesta. Täyteläinen herkku kaikille kaakaon ystäville!

Tuotenro.: XPI-MM-CM106
Sisältö: 30 g
EAN: 2200275628956
Valmistajan nro: CM106
Merkki: BIO PRIMO
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen, Kasvissyöjille, Gluteeniton
Allergeenit: Ei sisällä gluteiinia
Tuotelajit: Patukat, Elintarvike
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Vegaaninen, Vegetaarinen
Säilytysohjeet: Säilytä viileässä, kuivassa ja valolta suojattuna
Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota. Ravintolisät tulee säilyttää lasten ulottumattomissa.
Suositeltua päiväannosta ei saa ylittää.
Ainesosat

taatelitahna, 15 % kaakaojauhe, 15 % Hasselpähkinätahna (100 % HASELPÄHKINÖITÄ), 10 % hasselpähkinä

Sisältää hasselpähkinätahnaa ja hasselpähkinöitä. Saattaa sisältää jäämiä soijasta, maapähkinöistä, sulfiiteista ja seesamista.

Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 1679 / 401 kj / kcal
rasva 2,6 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 2,6 g
hiilihydraatit 45 g
  josta sokeri 38 g
proteiini 9,5 g
suola 0 g
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Wildbran, Lda, Av. Casal da Serra 23, 2625-085 , Póvoa de Santa Iria, Portugali, www.wildbran.pt

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta BIO PRIMO Luomuenergiapallo hasselpähkinä & kaakao

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder