LYOO Vadelmat, 30 g

Pakastekuivatut marjat

6,02 € 6,69 € -10%

(200,67 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 30 g

Vielä 4 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 14. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • 100 % marjaa
  • Täynnä makua
  • Ei lisättyä sokeria

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: BioKing Marjasekoitus Luomu, 40 g

LYOO Vadelmat, 30 g 6,02 € (200,67 € / kg)
BioKing Marjasekoitus Luomu, 40 g 10,25 € (256,25 € / kg)
Kokonaishinta: 16,27 €
Kuvaus
Tuotenro.: XPI-FD-LYRS01
Sisältö: 30 g
EAN: 3830081450015
Valmistajan nro: LYRS01
Merkki: LYOO
Tuotelajit: Hedelmät & kuivatut hedelmät
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: ILMAN lisättyä sokeria
Säilytysohjeet: Säilytä viileässä, kuivassa ja valolta suojattuna
Ainesosat

100 % Himbeeren

Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 1650 / 394 kj / kcal
rasva 1 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot <0,1 g
hiilihydraatit 86 g
  josta sokeri 34 g
kuidut 27 g
proteiini 7 g
suola 0,02 g
C-vitamiini 148 mg
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: FD Group d.o.o., Pro vrtnariji 63, 2000, Maribor, Slovenia, narocila@lyoo-food.com, www.lyoo.food.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta LYOO Vadelmat

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder