More Nutrition Proteiini, Strawberry (360 g)

Proteiinipitoinen herkku jokaiselle päivälle

20,69 € 22,99 € -10%

(57,47 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Maku: Strawberry

Vielä 1 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Herkullisia makuvaihtoehtoja
  • Runsaasti proteiinia
  • Kermainen koostumus

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)

More Nutrition Proteiini, Strawberry (360 g) 20,69 € (57,47 € / kg)
More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g) 20,69 € (68,97 € / kg)
Kokonaishinta: 41,38 €
Kuvaus

Tämä kätevä, sokeriton More Nutrition -jauhe tarjoaa kehollesi ylimääräisen proteiinibuustin! Sekoittamalla veteen, kasvipohjaisiin juomiin tai maitoon saat hetkessä ihanan kermaisen shake-annoksen, joka sisältää jopa 26 g proteiinia annosta kohden. Erinomainen maku ja monipuolinen käyttömahdollisuus, olipa kyseessä aamu, ennen tai jälkeen treenin!

Käyttösuositus:

  • Valmistaja suosittelee 1-3 annosta päivässä.
  • Sopii aamulla sekä ennen tai jälkeen treenin.
  • Valmistus: 30 g proteiinijauhetta (1 tasapäinen mittalusikka) sekoitettuna 300 ml kylmään veteen tehosekoittimessa tai shakerissa.
  • Voit myös käyttää maitoa tai kasvipohjaisia juomia - huomioi, että tämä muuttaa ravintoarvoja.
Tuotenro.: XPI-MM-XMO12555
Sisältö: 360 g
EAN: 4255719310599
Valmistajan nro: XMO12555
Merkki: More Nutrition
Käyttöaika: Ennen urheilua, Harjoittelun jälkeen, välipalaksi, Aamulla
Tuotelajit: Pirtelöt ja proteiinit
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: ILMAN lisättyä sokeria
Kenelle: Erityisesti naisille, Erityisesti miehille
Säilytysohjeet: Säilytä viileässä, kuivassa ja valolta suojattuna
Hyvä jollekin: Lihakset
Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota. Ravintolisät tulee säilyttää lasten ulottumattomissa.
Suositeltua päiväannosta ei saa ylittää.
Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 1570 / 375 kj / kcal
rasva 3,6 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 2 g
hiilihydraatit 8 g
  josta sokeri 3,7 g
proteiini 78 g
suola 1,5 g
Ainesosat

92 % Milcheiweiss (Molkeproteinkonzentrat, Calciumcaseinat), aromi, Emulgator (lesitiinit (Sonnenblume, soija)), suola, väritysruoka (punajuurijauhe), Laktaasi, makeutusaine (sukraloosi, Steviasta saatavat stevioliglykosidit)

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Quality First GmbH, Werner von Siemens Straße 8, 25337, Elmshorn, Saksa, morenutrition.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta More Nutrition Proteiini

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder