Tämän hetkiset tarjoukset

Olet meille tärkeä!
Laadulla on luonnollisesti hintansa, terveyden ei kuitenkaan tulisi olla ylellisyyttä. Tämän vuoksi löydät täältä houkuttelevimmat ja edullisimmat tarjoukset! Täällä voit säästää! 

Tee ostoksia kategorioiden avulla.

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Suodata & lajitella

    Hinta Highlights Merkit Koostumus Treenitavoite Allergeenit Tuotteiden ominaisuudet Ayurveda tuotetyypit
    Suodata

    Tarjoukset: 1–30 / 606 tuotteesta

    Synergy Mistify

    Synergy Mistify, 2x 730 ml setti

    • Runsas arvokkaiden antioksidanttien lähte
    • Erittäin korkea ORAC-arvo
    • Ainutlaatuinen ravintoaineiden yhdistelmä
    90,99 € 110,98 € (62,32 € / l)

    Ilmainen toimitus 12. lokakuuta asti

    Peeroton Mineraalivitamiinijuoma

    Peeroton Mineraalivitamiinijuoma, karpalo (300 g)

    • Kuumana ja kylmänä juomana
    • Erittäin runsas
    • Janon sammuttaja harjoittelun aikana
    18,59 € 30,99 € (61,97 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    nu3 L-Karnitiinikapselit

    nu3 L-​Karnitiinikapselit, 120 kapselia

    • Vapaa turhista lisäaineista
    • Vegaaninen koostumus
    • Ihanteellinen ennen harjoittelua
    10,39 € 25,99 € (73,17 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    HOYER Luomu manukahunaja

    HOYER Luomu manukahunaja, MGO 100+ (250 g)

    • Alkuperämaa Uusi-Seelanti
    • Mausteinen maku
    • Sopii myös ulkoiseen käyttöön
    16,71 € 17,59 € (66,84 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Kintex Kinesiologiateippi Classic

    Kintex Kinesiologiateippi Classic, punainen

    • Saatavana eri väreinä
    • Hyvä venyvyys
    • Edistää kehon rakennetta
    6,89 € 11,49 €

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Nasara Elastinen teippi 5 cm x 5 m

    Nasara Elastinen teippi 5 cm x 5 m, musta

    • Lempeä iholle
    • Hengittävä
    • Päästää veden läpi
    6,29 € 10,49 €

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Peeroton MAGNESIUM Professional

    Peeroton MAGNESIUM Professional, herukka (20 pussi)

    • Käytä ilman vettä
    • Suoraan kielelle
    • Magnesium sitraattiseoksella
    10,79 € 13,49 € (107,90 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Alpinamed Prosta Plus

    Alpinamed Prosta Plus, 30 kapselia

    • Erityisesti miehille
    • Granaattiomena- ja sahapalmöljyä
    • Sopii myös diabeetikoille
    20,81 € 24,49 € (874,37 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Alpinamed Musta valkosipuli

    Alpinamed Musta valkosipuli, 120 kapselia

    • Sisältää tiamiinia ja riboflaviinia
    • Hajuton
    • Kapselimuodossa
    35,26 € 41,49 € (542,46 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Vilgain Täysjyväpaahtoleipä

    Vilgain Täysjyväpaahtoleipä, 370 g

    • Ilman lisättyä sokeria & täysin vegaaninen
    • Hienostunut italialaisella oliiviöljyllä
    • Kuituja täysjyvävehnästä
    2,54 € 3,09 € (6,86 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Raab Vitalfood Ruusunmarjajauhe luomu

    Raab Vitalfood Ruusunmarjajauhe luomu, 150 g

    • Sisältää luonnollista C-vitamiinia
      Valvottua luomuviljelyä Chilessä
      Korkealaatuinen AP-4®-lajike – aurinkoa saavuttaen
    16,61 € 17,49 € (110,73 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    30 % Proteiinia sisältävä patukka

    30 % Proteiinia sisältävä patukka, Vanilla-​Caramel Crisp (55 g)

    • Runsaasti korkealaatuista proteiinia
    • Erinomainen maku
    • Erikoishinta alkaen 15 patukkaa à 55 g
    2,46 € 2,59 € (44,73 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    STRYVE Towell+ Pro

    STRYVE Towell+ Pro, All Black

    • Monissa eri väreissä
    • Magneettikiinnikkeellä
    • Mitat: 105 cm x 42,5 cm
    22,19 € 36,99 €

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    FutuNatura 100% Noni-mehu

    FutuNatura 100% Noni-​mehu, 500 ml

    • Erittäin aromaattinen
    • Kuiva jälkimaku
    • Prokseroniinia ja prokseronaasia
    19,94 € 20,99 € (39,88 € / l)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    JV Cosmetics AHC forte®

    JV Cosmetics AHC forte®, 30 ml

    • Ihanteellinen käsille ja jaloille
    • Erittäin vahva ja erittäin tehokas
    • Ei kovin herkälle iholle
    17,59 € 21,99 € (586,33 € / l)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    pure encapsulations B6-vitamiini

    pure encapsulations B6-​vitamiini, 90 kapselia