Willi Dungl Luomu Tee Minun Vaihdevuoteni, 20 teepussia
Yrttitee Tasapainolle ja Hyvinvoinnille
4,79 €
(133,06 € / kg, sis. 13,5% alv.
Ominaisuudet ja edut
- Sisältää puna-apilaa, salviaa ja timjamia
- Hienosti viimeistelty hibiskuksella
- Sisältö: 20 kappaletta
Kuvaus
Tämä tee, jonka on huolellisesti kehittänyt Claudia Dungl, on kuin hyvä ystävä muutoksen aikoihin. Tarkasti valikoidut yrtit ja kukat yhdistyvät muodostaen harmonisen sekoituksen, joka tukee kehoa ja mieltä lempeästi.
| Tuotenro.: | XPI-TK-78558 |
|---|---|
| Sisältö: | 20 teepussia |
| EAN: | 9001475085586 |
| Valmistajan nro: | 78558 |
| Merkki: | Willi Dungl |
| tee: | Teepussit |
| Tuotelajit: | Teet |
| Kenelle: | Erityisesti naisille |
| Säilytysohjeet: | Säilytä avattuna jääkaapissa |
Ravintoarvo
| Ravintoarvo | per 100 g |
|---|---|
| energia | 4 / 1 kj / kcal |
| rasva | 0 g |
| josta tyydyttyneet rasvahapot | 0 g |
| hiilihydraatit | 0,2 g |
| josta sokeri | 0 g |
| | 0 g |
| suola | 0 g |
Ainesosat
Oikeudelliset tiedot
| Vastuullinen elintarvikealan toimija: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Itävalta, www.teekanne.at/de-at |
|---|