Vilgain Pakastekuivatut hedelmät - Persikka, 100 g
Hellävaraisia hedelmälohkoja, joissa on kesäinen aromi arkeesi
8,89 €
(88,90 € / kg, sis. 13,5% alv.
-
Vilgain
pakastekuivattuja hedelmiä - vadelma
Hedelmäisiä ja miedosti happamia marjoja todellisille herkkusuille
10,89 €(108,90 € / kg) -
Vilgain
pakastettu kuivatut hedelmät - lohikäärmehedelmä
Eksoottinen superruoka rapsakassa muodossa bowleihisi
9,59 €(95,90 € / kg) -
Vilgain
kylmäkuivatut hedelmät - mango
Makeat ja eksoottiset hedelmäpalat trooppiseen tunnelmaan
9,69 €(96,90 € / kg) -
Vilgain
pakastekuivatut hedelmät - ananas
Makeita ja aromaattisia hedelmiä Kiinasta aamiaisellesi
5,59 €(111,80 € / kg) -
Vilgain
Pakastekuivattuja hedelmiä - metsän marjat
Värikäs marjasekoitus tuo maksimaalista vaihtelua kulhoosi
5,09 €(113,11 € / kg) -
Vilgain
pakastekuivatut hedelmät - banaani
Rapeat banaaniviipaleet luonnollisena välipalana matkalle
3,09 €(30,90 € / kg) -
Vilgain
Pakastekuivatut hedelmät - Persikka
Hellävaraisia hedelmälohkoja, joissa on kesäinen aromi arkeesi
8,89 €(88,90 € / kg) -
Vilgain
pakastekuivatut hedelmät - mustikka
Pienet aromaattiset marjat luonnosta ruokavalioosi
8,59 €(85,90 € / kg) -
Vilgain
pakastekuivatut hedelmät - hapankirsikka
Hapokkaan hedelmäiset kivetön kirsikat keittiöösi
4,89 €(97,80 € / kg) -
Vilgain
Kylmäkuivatut hedelmät - Mansikka
Kokonaiset punaiset marjat tuomaan makua mysliisi
9,29 €(92,90 € / kg) -
Vilgain
pakastekuivatut hedelmät - villimustikka
Tummat ja aromaattiset marjat herkullisiin luomuksiin keittiössäsi
3,09 €(103,00 € / kg)
Ominaisuudet ja edut
- 100 % persikkaa & ilman rikkiä
- Luonnollinen makeus & rapea purutuntuma
- Alkuperämaa Kiina
Samankaltaiset tuotteet
Kuvaus
Nämä pakastekuivatut persikat tarjoavat sinulle kesäisen makuelämyksen minä tahansa vuodenaikana. Hellävaraisen käsittelyn ansiosta hedelmälohkojen aromaattisuus ja rapeus on erityisen hyvä. Mitään lisämakeutusaineita tai keinotekoisia ainesosia ei käytetä. Persikat sopivat erinomaisesti sinun mysliisi tai hedelmäiseksi täytteeksi pannukakkujen päälle.
Käyttösuositus:
Voit käyttää pakastekuivattuja hedelmiä kaikkialla, missä käytät tuoreita hedelmiä. Voit koristella ja maustaa puuroa, jogurttia, mysliä maidolla, täydentää smoothieita tai nauttia niitä vain kätevänä välipalana.
| Tuotenro.: | VIL-45872 |
|---|---|
| Sisältö: | 100 g |
| EAN: | 8595717723882 |
| Valmistajan nro: | 45872 |
| Merkki: | Vilgain |
| Tuotelajit: | Hedelmät & kuivatut hedelmät |
Ravintoarvo
| Ravintoarvo | per 100 g |
|---|---|
| energia | 1574 / 376 kj / kcal |
| rasva | 1,3 g |
| josta tyydyttyneet rasvahapot | 0,1 g |
| hiilihydraatit | 87 g |
| josta sokeri | 55 g |
| | 3,3 g |
| suola | 0 g |
Ainesosat
100 % persikat[1]
- pakastekuivattu