BIO PRIMO Hienot luomu-vegaaniset soijasuikaleet, 150 g

Ihanteellinen lihattomaan ruokavalioon

2,49 €

(16,60 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 150 g

Jälleen varastossa alkaen 05. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Monipuoliseen käyttöön
  • Itävaltalaista soijaa
  • Runsaasti proteiinia
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Vegetaarinen Vegetaarinen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Atombody Heraproteiini, Cookies & Cream (400 g)

BIO PRIMO Hienot luomu-vegaaniset soijasuikaleet, 150 g 2,49 € (16,60 € / kg)
Atombody Heraproteiini, Cookies & Cream (400 g) 14,49 € (36,23 € / kg)
Kokonaishinta: 16,98 €
Kuvaus

Tuo vaihtelua vegaaniseen ruokavalioosi. PRIMO-soijasuikaleilla valmistat helposti monenlaisia ruokia, joissa tavallisesti käytetään lihaa – nyt täysin lihattomasti. Lisäksi saat runsaasti proteiinia.

Tuotenro.: XPI-MM-668
Sisältö: 150 g
EAN: 2200289650844
Valmistajan nro: 668
Merkki: BIO PRIMO
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen, Kasvissyöjille
Tuotelajit: Elintarvike, Lihankorvikkeet
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Vegaaninen, Vegetaarinen
Säilytysohjeet: Säilytä viileässä, kuivassa ja valolta suojattuna
Ainesosat

Teksturoitu soijajauho osittain rasvaton[1]

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä

Saattaa sisältää jäämiä maapähkinöistä, gluteenia sisältävistä viljoista, lupiinista, maidosta, pähkinöistä, pähkinöistä, manteleista, selleristä, seesamista, sinapista ja soijasta (ainesosana).

Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 1491 / 356 kj / kcal
rasva 7,5 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 0 g
hiilihydraatit 14 g
  josta sokeri 6,2 g
proteiini 50 g
suola 0,02 g
Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: LPP Lotao Pack- und Produktions GmbH, Gubener Str. 47, 10243, Berlin, Saksa, info@lotao.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta BIO PRIMO Hienot luomu-vegaaniset soijasuikaleet

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

1 arvostelu

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder