Classic Ayurveda Vartalomaito, 200 ml

Tehohoito

22,94 € 25,49 € -10%

(114,70 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Jälleen varastossa alkaen 23. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus perjantaina, 30. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sisältää Aloe vera mehua
  • Avokadoa ja sheavoita - hoitaa
  • Amla - uudistaa

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Sebamed Merisuolakylpy, 400 ml

Classic Ayurveda Vartalomaito, 200 ml 22,94 € (114,70 € / l)
Sebamed Merisuolakylpy, 400 ml 4,67 € (11,68 € / l)
Kokonaishinta: 27,61 €
Kuvaus

Puhtaasta aloe vera -mehusta, arvokkaasta avokadoöljystä ja sheavoista valmistettu runsas vartalomaito hoitaa ihoa ja tarjoaa luonnollista kosteutta. Amla-hedelmät ja muut uudistavat, ayurvediset kasviuutteet valmistetaan perinteisesti manteliöljyssä. Luonnolliset aromaattiset öljyt antavat herkän tuoksun.

Käyttö:
Levitä vartalomaito iholle suihkun tai kylvyn jälkeen.

Tuotenro.: XAY-AN-17102
Sisältö: 200 ml
EAN: 4032582018797
Valmistajan nro: 17102
Merkki: Classic Ayurveda
Tuotelajit: Ihonhoitoöljy
Ihotyyppi: Jokaiselle ihotyypille
Kenelle: Erityisesti naisille, Erityisesti miehille
Ayurveda tuotetyypit: Vartalonhoito
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Glyceryl Stearate Se, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Persea Gratissima (Avocado) Oil[2], Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Citrus Sinensis (Orange) Oil[2], Cinnamomum Camphora (Camphor) Bark Oil[2], Lactic Acid, Phyllanthus Emblica (Amblabaum) Fruit Extract[2], Melia Azadirachta Leaf Extract[2], Rubia Cordifolia Root Extract[2], Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract[2], Linalool[1], Limonene[1], Parfum[1]

  1. aromiöljyjen luonnollinen ainesosa
  2. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Saksa, www.amla.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Classic Ayurveda Vartalomaito