Kuorintatuotteet iholle
Kuorinta: 5 tuotetta
Kneipp Hemmotteleva voide-öljykuorinta kamelialla ja arganilla, 40 ml
- Kaikille ihotyypeille
- Vegaaninen hoitokoostumus
1,61 € 1,79 € (40,25 € / l)
Toimitus 14. lokakuuta mennessä
Saint Charles Magnesium vartalonkuorintavoide, Detox (500 ml)
- Kaikille ihotyypeille
- Sisältää merisuolaa
- Puhdistaa & hoitaa
36,89 € 40,99 € (73,78 € / l)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
PRIMAVERA Metsäkävely Kuorintageeli, 200 ml
- Kaikille ihotyypeille
- Hellävarainen käyttö
- Rapsakka tuoksu
14,03 € 15,59 € (70,15 € / l)
Toimitus 14. lokakuuta mennessä
STYX Aloe vera vartalonkuorinta, 150 ml
- Kaikille ihotyypeille
- Rauhoittaa ja uudistaa
- Kuorivia aprikoosinsiemeniä
16,28 € 18,09 € (108,53 € / l)
Toimitus 14. lokakuuta mennessä
Kneipp Ihoa pehmentävä voide-öljykuorinta, 40 ml
- Sopii kaikille ihotyypeille
- Puhdistaa ja hoitaa
- Mantelimaitoa & manteliöljyä
1,34 € 1,49 € (33,50 € / l)
Toimitus 14. lokakuuta mennessä