Kräutermaxin teevalikoima

Luonnon voimaa

  • Teet ovat hellävarainen, mutta tehokas keino käyttää luonnon parantavaa voimaa. Kräutermaxilla on suuri valikoima eri korkealaatuisia teelajeja. Löydä omasi mm. lehmuksenkukka-, vihreän teen-, nokkosenlehti-, kamomilla-, seljankukka-, rooibos- ja hedelmäteen joukosta.

Suodata & lajitella

Hinta tee Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

Teet: 10 tuotetta

Kräuter Max Yrttitee Orapihlajan lehdet ja kukat

Kräuter Max Yrttitee Orapihlajan lehdet ja kukat, 100 g

  • Uudelleen suljettava pussi
  • Ei aromilisäaineita
  • Ei makuaineiden tehostajia
11,06 € 12,29 € (110,60 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Kräuter Max Yrttitee Maarianohdake

Kräuter Max Yrttitee Maarianohdake, 100 g

  • Pakkaus uudelleensuljettavaan pussiin
  • Ei sisällä makuvahventeita
  • Ei sisällä aromilisäaineita
12,05 € 13,39 € (120,50 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Kräutertee Salbeiblätter

Kräuter Max Kräutertee Salbeiblätter, 100 g

  • Uudelleensuljettava pussi
  • Ilman lisättyjä aromeja
  • Mausteinen maku
6,17 € 10,29 € (61,70 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Kräuter Max Yrttitee Kauraheinä

Kräuter Max Yrttitee Kauraheinä, 100 g

  • Uudelleensuljettava pussi
  • Ilman makuaineita
  • Ilman lisäaineita
9,26 € 10,29 € (92,60 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Kräutertee Mistel

Kräuter Max Kräutertee Mistel, 250 g

  • Uudelleensuljettavassa pussissa
  • Ilman makuaineita
  • Ilman aromilisäaineita
13,85 € 15,39 € (55,40 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Kräutertee Malvenblätter (Käsepappel)

Kräuter Max Kräutertee Malvenblätter (Käsepappel), 100 g

  • Uudelleen suljettavassa pussissa
  • Ilman makuaineita
  • Ilman lisäaineita
9,26 € 10,29 € (92,60 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Kräutertee Schachtelhalm (Zinnkraut)

Kräuter Max Kräutertee Schachtelhalm (Zinnkraut), 100 g

  • Uudelleen suljettava pussi
  • Ilman makuaineita
  • Ilman lisäaineita
15,74 € 17,49 € (157,40 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Kräuter Max Yrttitee Alchemilla vulgaris

Kräuter Max Yrttitee Alchemilla vulgaris, 100 g

  • Uudelleensuljettavassa pussissa
  • Ilman makuaineita
  • Ilman aromilisäaineita
8,03 € 13,39 € (80,30 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Kräuter Max Emäksinen yrttiteeseos

Kräuter Max Emäksinen yrttiteeseos, 100 g

  • Ilman aromilisäaineita
  • Ilman makuaineita
  • Uudelleen suljettavassa pussissa
12,95 € 14,39 € (129,50 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Kräuter Max Yrttitee Kamomillankukat

Kräuter Max Yrttitee Kamomillankukat, 100 g

  • Uudelleensuljettava pussi
  • Ei makuaineita
  • Ei lisäaineita
9,23 € 15,39 € (92,30 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä