Optima Naturalsin hiusten ja ihonhoitotuotteet

Suodata & lajitella

Hinta Ihotyyppi Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

Ihon ja hiustenhoito: 11 tuotetta

Optima Naturals Glukosamiini nivelgeeli

Optima Naturals Glukosamiini nivelgeeli, 125 ml

  • Raikas, miellyttävä tuoksu
  • Sisältää lisäksi mentolia ja mäntyä
  • Sisältää appelsiinia ja rosmariinia
18,89 € 20,99 € (151,12 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Deo Naturals Aloe deodoranttipuikko

Optima Naturals Deo Naturals Aloe deodoranttipuikko, 100 g

  • Hypoallergeeninen deodoranttipuikko
  • Ilman parabeeneja
  • Sisältää Aloe veraa
13,67 € 15,19 € (136,70 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Deo Naturals suihke jaloille

Optima Naturals Deo Naturals suihke jaloille, 100 ml

  • Mineraalinen deodorantti
  • Normalisoi hikeä
  • Raikkautta koko päiväksi
10,88 € 12,09 € (108,80 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Deo Naturals Original deodoranttipuikko

Optima Naturals Deo Naturals Original deodoranttipuikko, 100 g

  • Hypoallergeeninen deodoranttipuikko
  • Ilman parabeeneja
  • Ihanteellinen suoja
12,77 € 14,19 € (127,70 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Colours of Life teepuuöljyvoide 33 %

Optima Naturals Colours of Life teepuuöljyvoide 33 %, 100 ml

  • Epäpuhtaalle ja rasvaiselle iholle
  • Hyönteistenpuremiin
  • Kirkastaa syvävaikutteisesti
15,92 € 17,69 € (159,20 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Colours of Life pirunkoura Forte voide 33%

Optima Naturals Colours of Life pirunkoura Forte voide 33%, 100 ml

  • Ihanteellinen urheilijoille
  • Rauhoittavilla ominaisuuksilla
  • Virkistävä
15,92 € 17,69 € (159,20 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Australian Company Teepuuöljy Hammastahna

Optima Naturals Australian Company Teepuuöljy Hammastahna, 100 ml

  • Puhdistava & raikastava
  • Sisältää 1000 ppm fluoria
  • Mintun maku
8,45 € 9,39 € (84,50 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Australialaisen yrityksen teepuuöljysuuvesi-spray

Optima Naturals Australialaisen yrityksen teepuuöljysuuvesi-​spray, 30 ml

  • • Xylitolia
  • • Raikas mintun maku
  • • Alkoholiton
9,35 € 10,39 € (311,67 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Australialaisen yhtiön teepuuöljy-suuvesi

Optima Naturals Australialaisen yhtiön teepuuöljy-​suuvesi, 400 ml

  • Raikas hengitys
  • Kirkastavat ominaisuudet
  • Ei sisällä klooriheksidiiniä
13,13 € 14,59 € (32,83 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Marine Collagen Face Cream

Optima Naturals Marine Collagen Face Cream, 50 ml

  • Ikääntyneelle ja vaativalle iholle
  • Pehmentävä ja kiinteyttävä
  • Kirkastava ja antioksidanttinen
40,49 € 44,99 € (809,80 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Colors of Life sichuaninpippuri hoitosalva

Optima Naturals Colors of Life sichuaninpippuri hoitosalva, 100 ml

  • Ärsytetylle iholle ja kutinaan
  • Kosteuttaa
  • Suojaavilla antioksidanteilla
15,92 € 17,69 € (159,20 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä