PRIMAVERA Lebensfreude-kermasuihku, 200 ml

Sulfaatiton puhdistus hedelmäisen raikkaalla limetin ja inkiväärin tuoksulla

10,39 €

(51,95 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Vielä 6 kpl varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Ihoystävällinen & hellävarainen
  • Valikoiduilla öljyillä
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Sebamed Merisuolakylpy, 400 ml

PRIMAVERA Lebensfreude-kermasuihku, 200 ml 10,39 € (51,95 € / l)
Sebamed Merisuolakylpy, 400 ml 5,19 € (12,98 € / l)
Kokonaishinta: 15,58 €
Kuvaus

Sulfaatittoman koostumuksensa ansiosta tämä suihkuvoide on erityisen ihoystävällinen ja hellävarainen. Se hoitaa ihoa valikoiduilla luomuraaka-aineilla, kuten macadamiapähkinällä, kamelinsiemenillä ja appelsiininkukalla, ja luo miellyttävän ihotunteen. Limetin ja luomuinkiväärin hedelmäinen, raikas tuoksu tarjoaa virkistäviä ominaisuuksia.

Käyttö: Hiero kostealle iholle, huuhtele sitten hyvin.

Tuotenro.: XEC-PRIM-26630
Sisältö: 200 ml
EAN: 4086900266308
Valmistajan nro: 26630
Merkki: PRIMAVERA
Tuotelajit: Suihku & kylpy
Ihotyyppi: Jokaiselle ihotyypille
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Vegaaninen, Ilman sulfaatteja
Kenelle: Erityisesti naisille
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[2], Alcohol[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Glycerin, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water[2], Carrageenan, Parfum[1], 100 % Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Zinziber Officinalis Root Oil[2], Citrus Lemon Peel Oil, Citrus Aurantium Peel Oil[2], Citrus Bergamia Fruit Oil[2], Lavandula Oil/Extract[2], Lemongrass Oil[2], Macadamia Ternifolia Seed Oil[2], Camelia Oleifera Seed Oil[2], Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Limonene[1], Citral[1], Linalool[1], Geraniol[1], Linalyl Acetate[1], Pinene[1], Camphor[1], Terpinolene[1], Terpineol[1], Geranyl Acetate[1], Beta-Caryophyllene[1]

  1. puhtaiden eteeristen öljyjen luonnolliset ainesosat
  2. kontrolloitu luomuviljely
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Saksa, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta PRIMAVERA Lebensfreude-kermasuihku

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder