Seeberger Manteli-karpalosekoitus, 50 g

Vastustamaton makupari!

1,97 € 2,19 € -10%

(39,40 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 g

Vielä 9 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 14. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Pähkinäinen herkku kohtaa hedelmäisen raikkauden
  • Rapeita paahdettuja manteleita
  • Paahdettu ilman öljyä
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Vegetaarinen Vegetaarinen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Seeberger Caribic Royal, 200 g

Seeberger Manteli-karpalosekoitus, 50 g 1,97 € (39,40 € / kg)
Seeberger Caribic Royal, 200 g 3,59 € (17,95 € / kg)
Kokonaishinta: 5,56 €
Kuvaus

Tässä kohtaavat kaksi todellista herkkua! Ilman öljyä paahdettujen manteleiden hienostunut maku täydentää täydellisesti karpaloiden hedelmäisen kirpeää aromia – todellinen herkku!

Tuotenro.: XPI-MM-1499207
Sisältö: 50 g
EAN: 4008258149010
Valmistajan nro: 1499207
Merkki: Seeberger
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen, Kasvissyöjille
Tuotelajit: Elintarvike
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Vegaaninen, Vegetaarinen
Säilytysohjeet: Säilytä viileässä ja kuivassa
Saattaa sisältää jäämiä aineesta/aineista: H – Pähkinät
Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 2064 / 493 kj / kcal
rasva 29 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 2,4 g
hiilihydraatit 40 g
  josta sokeri 36 g
proteiini 14 g
suola[1] 0,03 g
  1. Sisältää luonnostaan ​​suolaa
Ainesosat

Mandeln, Cranberries, Zucker, auringonkukkaöljy

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Saksa, shop@seeberger.de, www.seeberger.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Seeberger Manteli-karpalosekoitus

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder