TEEKANNE Kräutergarten BIO Salbei-Timjami-Hunaja, 18 (18 teepussia)
Aromikas yrttinautinto joka kupillisessa
3,59 €
(123,79 € / kg, sis. 25,5% alv.
Ominaisuudet ja edut
- Luomuyrttejä parhaasta laadusta
- Hienostunut hunajainen vivahde
- Maukas sekoitus
Kuvaus
Sukella yrttien maailmaan: TEEKANNE Kräutergarten Salbei-Timjami-Hunaja tarjoaa sinulle luomuyrttejä hienoimmasta laadusta. Mausteinen salvia, aromikas timjami ja lempeä hunajainen vivahde tekevät tästä teestä täydellisen kumppanin mukaviin rentoutumishetkiin. Jokainen siemaus tuo sinulle kukkivan yrttiniityn tuntuman suoraan kuppiin.
| Tuotenro.: | XPI-TK-78569 |
|---|---|
| Sisältö: | 18 teepussia |
| EAN: | 9001475085692 |
| Valmistajan nro: | 78569 |
| Merkki: | TEEKANNE |
| tee: | Teepussit |
| Tuotelajit: | Teet |
Ainesosat
Ravintoarvo
| Ravintoarvo | per 100 g |
|---|---|
| energia | 4 / 1 kj / kcal |
| rasva | 0 g |
| josta tyydyttyneet rasvahapot | 0 g |
| hiilihydraatit | 0,2 g |
| josta sokeri | 0 g |
| | 0 g |
| suola | 0 g |
Oikeudelliset tiedot
| Vastuullinen elintarvikealan toimija: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Itävalta, www.teekanne.at/de-at |
|---|