TEEKANNE Luomu Englanti Aamiainen, 35 g
Hetken verran puhdasta nautintoa varten
3,59 €
(102,57 € / kg, sis. 13,5% alv.
-
TEEKANNE
Bio Luomu Metsämarja
Hedelmäinen nautinto välipalaksi
4,19 €(83,80 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Luomu Rooibos
Rooibos puhtaimmassa muodossaan
4,19 €(104,75 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Orgaaniset Vuoristoyrtit
Harmoninen sekoitus maukkailla yrteillä
3,99 €(110,83 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Luomu Assam
Vahva ja täyteläinen sortti
3,59 €(102,57 € / kg) -
TEEKANNE
Luomu Englanti Aamiainen
Hetken verran puhdasta nautintoa varten
3,59 €(102,57 € / kg) -
TEEKANNE
Bio-organinen hedelmävalikoima
Huolella valikoitu sekoitus
3,99 €(66,50 € / kg) -
TEEKANNE
Luomu inkivääri-sitruuna
Raikas sekoitus
3,99 €(110,83 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Luomu Verbena
Nauti jokaisesta siemauksesta!
3,99 €(114,00 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic Kamomilla
Nauti luonnon puhtaudesta
4,19 €(139,67 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Luomu Earl Grey -tee
Yhdistelmä perinnettä ja hienostuneisuutta
3,59 €(102,57 € / kg) -
TEEKANNE
Luomu orgaaninen piparminttu
Aidot ja puhtaat makuelämykset
4,19 €(93,11 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic Kid's Tea Bio
Pienille herkkusuille
3,99 €(66,50 € / kg) -
TEEKANNE
BIO Organic Premium Valikoimalaatikko
Laaja teevalikoima jokaiseen makuun
39,49 €(111,55 € / kg) -
TEEKANNE
Luomu Darjeeling
Korkealaatuinen tee hienostuneella eleganssilla
3,59 €(102,57 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic Green Tea
Aika nauttia teekupposesta
3,59 €(102,57 € / kg)
Ominaisuudet ja edut
- Hieno musta tee
- Luomutuotantoa
- Mieto-karvas aromi
Kuvaus
Aloita aamu täydellisen Eleganssin kanssa Organic English Breakfast teellä TEEKANNE -merkiltä!
Kyseessä on hienon karvas ja aromikas musta tee, joka on viljelty valvotuissa luomuolosuhteissa ja vakuuttaa vertaansa vailla olevalla täyteläisellä maullaan!
Valitut mustateekomponentit yhdistyvät harmoniseksi sinfoniaksi, jolloin tee hemmottelee aisteja rikkaalla makuprofiilillaan ja jokainen kuppi lupaa täyttä nautintoa.
| Tuotenro.: | XPI-TK-63456 |
|---|---|
| Sisältö: | 35 g |
| EAN: | 9001475072883 |
| Valmistajan nro: | 063456 |
| Merkki: | TEEKANNE |
| tee: | Teepussit |
| Tuotelajit: | Teet |
| Yleisiä huomautuksia: | Tämä tuote sisältää kofeiinia |
| Säilytysohjeet: | Säilytä viileässä ja kuivassa |
Ainesosat
musta tee[1]
- kontrolloidusta luomuviljelystä
Ravintoarvo
| Ravintoarvo | per 100 g |
|---|---|
| energia | 4 / 1 kj / kcal |
| rasva | 0 g |
| josta tyydyttyneet rasvahapot | 0 g |
| hiilihydraatit | 0,1 g |
| josta sokeri | 0 g |
| | 0 g |
| suola | 0 g |
Oikeudelliset tiedot
| Vastuullinen elintarvikealan toimija: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Itävalta, www.teekanne.at/de-at |
|---|