Ravintolisät 3 Chenes Laboratoires:lta

Ravintolisätuotteet Ranskasta

Tämän ranskalaisen luonnollisen ravintolisämerkin takana on Rhônen alueelta kotoisin oleva maanviljelijä Eric Favre. Perheyritykselle on tärkeää työntekijöiden tyytyväisyys ja tuotteiden erinomainen laatu.

Suodata & lajitella

Hinta Koostumus Allergeenit Tuotteiden ominaisuudet Kenelle Hyvä jollekin
Suodata

3 Chenes Laboratoires: 1–30 / 32 tuotteesta

3 Chenes Laboratoires CAPILL’R

3 Chenes Laboratoires CAPILL’R, 30 tablettia

  • Kosteuttava
  • Saat kadehdittavaa tuuheutta
  • 1 kuukauden kuuri
9,35 € 10,39 € (425,00 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Mincinov Special Water

3 Chenes Laboratoires Mincinov Special Water (30 tablettia)

  • Sisältää saarnipuuta, artisokkaa & guaranan
  • Kasviperäisiä ainesosia
  • Valmistettu Ranskassa
10,70 € 11,89 € (690,32 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Saframyl

3 Chenes Laboratoires Saframyl, 15 tablettia

  • Sahramiuutetta
  • B6-vitamiinia
  • Tryptofaania
12,05 € 13,39 € (1.606,67 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Propolis Sirup

3 Chenes Laboratoires Propolis Sirup, 200 ml

  • Luonnollinen koostumus
  • Sisältää mintun eteeristä öljyä
7,46 € 8,29 € (37,30 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Lymphaveine® Roll-on

3 Chenes Laboratoires Lymphaveine® Roll-​on, 50 ml

  • 95 % luonnollisia ainesosia
  • Ihanteellinen raskaille jaloille
  • Antaa raikkauden tunteen
10,16 € 11,29 € (203,20 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Acerola 500 mg

3 Chenes Laboratoires Acerola 500 mg, 24 purutablettia

  • Luonnollinen C-vitamiinin lähde
  • Lapsille ja aikuisille
  • 24 jaettavaa tabelttia
5,66 € 6,29 € (55,49 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Inflakin®

3 Chenes Laboratoires Inflakin®, 30 tablettia

  • 210 mg kurkumiinia
  • Optimaalinen yhdistelmä
  • Tablettimuodossa
15,83 € 17,59 € (507,37 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Flatuplexin®

3 Chenes Laboratoires Flatuplexin®, 16 pussia

  • Sisältää tilliä, retiisiä, fenkolia ja korianteria
  • Optimaalinen yhdistelmä eri ainesosia
  • luonnonmukaisesti viljelty
10,25 € 11,39 € (73,21 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne - Nervositè

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne -​ Nervositè, 125 ml

  • Aikuisille & lapsille
  • Kirsikan ja vadelman maku
  • Tarjoaa monia ravintoaineita
7,64 € 8,49 € (61,12 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Propolis Throat Spray

3 Chenes Laboratoires Propolis Throat Spray, 25 ml

  • Kätevä suihke
  • Luonnollista propolista
  • Sisältää eteerisiä öljyjä
5,93 € 6,59 € (237,20 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Neurogenius Premium

3 Chenes Laboratoires Neurogenius Premium, 60 tablettia

  • Sensoril® -ashwagandhaa
  • Yli 12-vuotiaille
  • Sisältää kofeiinia
32,84 € 36,49 € (667,48 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Asthé1000

3 Chenes Laboratoires Asthé1000, 60,50 g

  • 10 pussia
  • Ilman kahvia
  • Soveltuu yli 6 -vuotiaille
14,84 € 16,49 € (245,29 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Astheplex®

3 Chenes Laboratoires Astheplex®, 30 kapselia

  • Dipeptidien aminohapot
  • Korkein laatu
13,94 € 15,49 € (497,86 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Propolis imeskelytabletit

3 Chenes Laboratoires Propolis imeskelytabletit, 40 imeskelytablettia

  • 40 tablettia
  • Ei lisättyä sokeria
  • Sisältää mentolia ja timjamia
5,48 € 6,09 € (121,78 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Cyclirena Dysmecalm

3 Chenes Laboratoires Cyclirena Dysmecalm, 15 tablettia

  • Naisten kuukautiskiertoon liittyen
  • Sisältää siankärsämöä, inkivääriä ja vadelmaa
  • Magnesium edistää lihasten normaalia toimintaa
5,84 € 6,49 € (634,78 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Cyclirena Menopause

3 Chenes Laboratoires Cyclirena Menopause, 60 kapselia

  • Päivä- ja yövalmiste samassa pakkauksessa
  • Sisältää sahrami- ja siitepölyuutetta
  • Sisältää B6-vitamiinia
19,79 € 21,99 € (849,36 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires My Care Spray Massage Lämpö kesto

3 Chenes Laboratoires My Care Spray Massage Lämpö kesto, 100 ml

  • Lämpövaikutus kamferin ja mentolin avulla
  • Kasvi- ja eteerisiä öljyjä
  • Spraymuoto tarkkaan levitykseen
10,07 € 11,19 € (100,70 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Physioronf®

3 Chenes Laboratoires Physioronf®, 20 ml

  • Yhdistelmä uutteita ja öljyjä
  • Hyvin annosteltu
  • Luonnonmukaisesti viljelty
14,84 € 16,49 € (742,00 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne Transit

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne Transit, 125 ml

  • Herkullinen luumun maku
  • Ihanteellinen aikuisille ja lapsille
  • Mitta-astia mukana
7,64 € 8,49 € (61,12 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Neurogenius Stress-out

3 Chenes Laboratoires Neurogenius Stress-​out, 30 kapselia

  • Optimoitu B6-vitamiinilla ja merimagnesiumilla
  • Lactium® - patentoitu maitoproteiinihydrolysaatti
  • Kliinisesti testattu
13,85 € 15,39 € (1.065,38 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires EPP 1200®, luomu

3 Chenes Laboratoires EPP 1200®, luomu, 50 ml

  • Sisältää runsaasti bioflavonoideja
  • 800 hyödyllisiä bakteeria ja virusta
  • Sisäiseen ja ulkoiseen käyttöön
13,22 € 14,69 € (264,40 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Neurogenius Student

3 Chenes Laboratoires Neurogenius Student, 30 tablettia

  • 300 mg L-glutamiinia per päiväannos
  • Suunniteltu oppimistilanteisiin
  • Optimoitu B-vitamiineilla
13,94 € 15,49 € (553,17 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne Immunité

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne Immunité, 125 ml

  • Banaanin makuinen siirappi
  • Sopii aikuisille & lapsille
  • Kasviuutteilla
7,64 € 8,49 € (61,12 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Spirulina, vegaaninen ja luomu

3 Chenes Laboratoires Spirulina, vegaaninen ja luomu, 100 Pelletit

  • Runsaasti proteiinia ja antioksidantteja
  • Laadullinen koostumus
  • Runsaasti ravintoaineita
11,24 € 12,49 € (224,80 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Iltahelokki - purasruoho - E-vitamiini

3 Chenes Laboratoires Iltahelokki -​ purasruoho -​ E-​vitamiini, 150 kapselia

  • Synergistisesti vaikuttavat kasviöljyt
  • Runsaasti gamma-linoleenihappoa
  • Rikastettu E-vitamiinilla
11,51 € 12,79 € (112,84 € / kg)

Ei saatavilla tällä hetkellä

3 Chenes Laboratoires Osteophytum® tabletit

3 Chenes Laboratoires Osteophytum® tabletit, 60 tablettia

  • Täydellinen vaikuttavien aineiden yhdistelmä
  • Tabletit lihaksille ja nivelille
  • Erittäin korkealaatuinen tuote
15,38 € 17,09 € (222,90 € / kg)

Ei saatavilla tällä hetkellä

3 Chenes Laboratoires Ventr'Activ

3 Chenes Laboratoires Ventr'Activ, 60 tablettia

  • Frukto-oligosakkaridoideja, inuliinia ja kalsiumia
  • Dieettituote
10,25 € 11,39 € (170,83 € / kg)

Toimitus 02. marraskuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Omega 3

3 Chenes Laboratoires Omega 3, 120 kapselia

  • Sisältää EPA:ta ja DHA:ta
  • Täydennetty E-vitamiinilla
  • Neutraali maku
14,12 € 15,69 € (74,32 € / kg)

Ei saatavilla tällä hetkellä

3 Chenes Laboratoires Luomu Detox Ampuls

3 Chenes Laboratoires Luomu Detox Ampuls, 200 ml

  • 20 ampullia, 10 ml
  • Juotava ja käytännöllinen
  • Innovatiivinen miselliteknologia
15,38 € 17,09 € (76,90 € / l)

Toimitus 21. lokakuuta mennessä

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne Appétit

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne Appétit, 125 ml

  • Appelsiinin ja sitruunan makuinen siirappi
  • Sisältää neljää eri kasviuutetta
  • Mittalusikka mukana
7,91 € 8,79 € (63,28 € / l)

Toimitus 02. marraskuuta mennessä

Les 3 CHÊNES® laboratory, on yksi ranskalaisista huippuvalmistajista luonnollisten ravintolisien alalla - jo 20 vuoden ajan!
Jatkuva tutkimustyöhön invenstointi näkyy tuotteiden saamassa suosiossa. 3 CHÊNES® laboratoryn tuotteita saa jo yli 50 maasta ympäri maailmaa.
3 CHÊNES® laboratorylle tiivis yhteys luontoon on erittäin tärkeää. Vahvoista juurista aina oksiin ja auringonvaloa kohti kääntyviin lehtiin saakka.