Vitamiinit lapsille

Suodata & lajitella

Hinta Merkit Koostumus Vitamiinit Allergeenit Tuotteiden ominaisuudet Kenelle
Suodata

Vitamiinit ja monivitamiinit: 1–30 / 41 tuotteesta

Igennus Super BComplex Methylated Vitamin B

Igennus Super BComplex Methylated Vitamin B, 180 tablettia

  • Korkea biosaatavuus
  • Erittäin pienet tabletit
  • Sisältää Cvitamiinia
29,69 € 32,99 € (511,90 € / kg)

Toimitus 20. lokakuuta mennessä

Dr. Ehrenberger luomu- ja luonnontuotteet B-vitamiinikompleksi forte

Dr. Ehrenberger luomu- ja luonnontuotteet B-​vitamiinikompleksi forte, 60 kapselia

  • • Kvinoan ituista
  • • 100 % luonnollinen alkuperä
  • • Hellävaraisesti käsin käsitelty
26,99 € (771,14 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BjökoVit D3 + K2 purutabletit lapsille

BjökoVit D3 + K2 purutabletit lapsille, 120 purutablettia

  • D3-vitamiini jäkäläuutteesta
  • Appelsiini-passionhedelmän maku
  • Yli 4-vuotiaille lapsille
13,94 € 15,49 € (346,77 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BjökoVit B12-vitamiinipurutabletit lapsille

BjökoVit B12-​vitamiinipurutabletit lapsille, 120 purutablettia

  • Yli 4-vuotiaille lapsille
  • Valmistettu ilman lisättyä sokeria
  • Herkullisen lohikäärmehedelmän makuinen
12,95 € 14,39 € (326,20 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Vitamin C Natural Family Sirup - 80 mg

Vitamin C Natural Family Sirup -​ 80 mg, 50 ml

  • C-vitamiinia hunajasta ja ruusunmarjoista
  • Sopii lapsille ja aikuisille
  • Hedelmäinen hapankirsikan maku
16,73 € 18,59 € (334,60 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Medex Rauta, C-vitamiini + foolihapposiirappi

Medex Rauta, C-​vitamiini + foolihapposiirappi, 150 ml

  • Maukas siirappi
  • Sopii myös urheilijoille ja lapsille
  • Sisältää 74% hunajaa
14,84 € 16,49 € (98,93 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Nature's Plus Animal Parade Vitamin D3 500 IU

Nature's Plus Animal Parade Vitamin D3 500 IU, 90 purutablettia

  • Herkullinen kirsikan maku
  • Hauskat eläinmuodot
  • Lapsille sopiva
11,15 € 12,39 € (60,60 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

HOYER Acerola + Villimarjalosangtabletit Luomu

HOYER Acerola + Villimarjalosangtabletit Luomu, 60 kpl

  • Fruktigt-frischer Geschmack
  • Ideal auch für Kinder
  • Praktisch auch unterwegs
4,22 € 4,69 € (0,07 € / kpl)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

FutuNatura Kids Lasten monivitamiinit

FutuNatura Kids Lasten monivitamiinit, 20 poretablettia

  • Alkaen 7-vuotiaille
  • 9 vitamiinia
  • Vadelmanmakuisia
2,78 € 3,09 € (34,75 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Nature's Plus Animal Parade Vitamin C - sokeriton

Nature's Plus Animal Parade Vitamin C -​ sokeriton, 90 purutablettia

  • Alle 2-vuotiaille
  • Sokeriton
  • Hauskoja eläinhahmoja
16,73 € 18,59 € (111,53 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

pure encapsulations Lasten nestemäinen D3-vitamiini

pure encapsulations Lasten nestemäinen D3-​vitamiini, 10 ml

  • Yksilöllisesti annosteltavissa 0-16-vuotiaille
  • Tukee luita, immuunijärjestelmää, hampaita
  • Ei lisäaineita
17,36 € 19,29 € (1.736,00 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

pure encapsulations Lasten Immun Gummit

pure encapsulations Lasten Immun Gummit, 60 Kummit

  • Sisältää D-vitamiinia ja sinkkiä
  • Ei lisättyä sokeria
  • Ei sisällä liivatetta
32,84 € 36,49 € (217,48 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

KAL Dinosaurus Vitamiini C - Rex

KAL Dinosaurus Vitamiini C -​ Rex, 100 purutablettia

  • Appelsiinin makuinen
  • 100 mg puhdasta C-vitamiinia
  • Sisältää ruusunmarjaa, rutiinia & acerolaa
13,94 € 15,49 € (108,06 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Medex D-VITAMIINI-suihke

Medex D-​VITAMIINI-​suihke, 30 ml

  • 25 µg (1000 IU) kolekalsiferolia
  • Noin 60 suihkausta
  • Herkullinen maku
9,80 € 10,89 € (326,67 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Burgerstein B-vitamiinikompleksi

Burgerstein B-​vitamiinikompleksi, 100 tablettia

  • Sisältää C-vitamiinia ja magnesiumia
  • Säännölliseen käyttöön
  • Alkaen 13 vuodesta
25,19 € 27,99 € (183,87 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

FutuNatura Kids herkullinen gummy-vitamiini D3

FutuNatura Kids herkullinen gummy-​vitamiini D3, 90 Kummit

  • 3-vuotiaasta lähtien
  • Useita makuvaihtoehtoja
  • Gluteeniton
11,15 € 12,39 € (49,56 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Vetain B-vitamiinikompleksi

Vetain B-​vitamiinikompleksi, 180 kapselia

  • Kasvipohjainen koostumus
  • Ihanteellinen päivittäiseen käyttöön
  • Gluteeniton & lisäaineeton
23,39 € 25,99 € (730,94 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Multivitamiini Junior Spray

Multivitamiini Junior Spray, 25 ml

  • Sisältää 12 vitamiinia, foolihappoa ja D3-vitamiinia
  • Hedelmäinen appelsiinin maku
  • Sopii lapsille 3-vuotiaasta alkaen
11,06 € 12,29 € (442,40 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Alva Acerola-Imeskelytabletit

Alva Acerola-​Imeskelytabletit, 60 g

  • Sisältää sekundaarisia kasviaineita
  • Sopii myös lapsille
  • Ei sisällä synteettisiä lisäaineita
15,74 € 17,49 € (262,33 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BjökoVit Vegaaniset D3+K2-tipat lapsille

BjökoVit Vegaaniset D3+K2-​tipat lapsille, 10 ml

  • Lapsille & nuorille
  • Laktoositon & gluteeniton
  • Kookospohjainen MCT-öljy
15,38 € 17,09 € (1.538,00 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Medex Multivitamin Junior Sirup

Medex Multivitamin Junior Sirup, 150 ml

  • Makea nestemäinen monivitamiini hunajalla
  • Maustettu appelsiini- ja päärynämehulla
  • Yli 3-vuotiaille lapsille
9,35 € 10,39 € (62,33 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

tetesept Kids Vitamin D3 Lolly

tetesept Kids Vitamin D3 Lolly, 6 kpl

  • 4-vuotiaasta alkaen
  • Sokeriton
  • Hedelmäinen appelsiinin maku
5,39 € 5,99 € (0,90 € / kpl)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

D3-vitamiini 400 IU tippat lapsille

D3-​vitamiini 400 IU tippat lapsille, 10 ml

  • 100 % luonnollinen lanoliinista
  • Perustuu MCT-kookosöljyyn
  • Helppo annostus
8,54 € 9,49 € (854,00 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Igennus Be kind Kids Multivitamin

Igennus Be kind Kids Multivitamin, 90 Kummit

  • 11 vitamiinia ja mineraalia
  • Hypoallergeeniset ainesosat
  • Aitoa marjajauhetta
23,39 € 25,99 € (118,13 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Medex D3-vitamiini 4000

Medex D3-​vitamiini 4000, 30 ml

  • Nestemäisellä propolis-uutteella
  • Imeytyy suun limakalvon kautta
  • Aikuisille ja yli 11-vuotiaille lapsille
16,10 € 17,89 € (536,67 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

KAL Vitamin D - Rex ActivMelt™ 600 I.E

KAL Vitamin D -​ Rex ActivMelt™ 600 I.E, 120 imeskelytablettia

  • Luonnollinen vesimelonin maku
  • Sulaa suussa helposti
  • Ihanteellinen matkalla
13,85 € 15,39 € (923,33 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

FutuNatura Kids yummy gummy MULTI VITAMINS

FutuNatura Kids yummy gummy MULTI VITAMINS, 120 Kummit

  • 11 vitamiinia ja kivennäisainetta
  • 5 herkullista hedelmämakua
  • Inositolilla ja luteiinilla rikastettu
18,89 € 20,99 € (71,55 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Animal Parade Vitamin D3 (500 IU) - sokeriton

Nature's Plus Animal Parade Vitamin D3 (500 IU) -​ sokeriton, 90 purutablettia

  • Kirsikan makuinen
  • Sokeriton
  • Lapsille 2-vuotiaasta alkaen
13,94 € 15,49 € (92,93 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Burgerstein D-vitamiini D3-suihke 800 IU

Burgerstein D-​vitamiini D3-​suihke 800 IU, 20 ml

  • Maultaan neutraali kookosöljy
  • 20,00 µg D-vitamiini D3 suihkausta kohti
  • Alkaen 13. kuukaudesta
19,34 € 21,49 € (967,00 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Green King Lasten D3- ja K2-vitamiinit

Green King Lasten D3-​ ja K2-​vitamiinit, 10 ml

  • Lapsille
  • Käytännölliset tipat
  • Vegaaninen
18,89 € 20,99 € (1.889,00 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä