Ewalia Tassujen suojavoide, 100 ml

Luonnollinen koostumus villavahasta ja mehiläisvahasta

19,94 € 20,99 € -5%

(199,40 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 ml

Varastossa

Toimitus keskiviikkona, 14. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Ärtyneelle iholle
  • Vahvistaa ihon luonnollista suojaa
  • Kehäkukan öljyuutteella

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Ewalia Kamomilla-hunaja-shampoo lemmikeille, 300 ml

Ewalia Tassujen suojavoide, 100 ml 19,94 € (199,40 € / l)
Ewalia Kamomilla-hunaja-shampoo lemmikeille, 300 ml 17,29 € (57,63 € / l)
Kokonaishinta: 37,23 €
Kuvaus

Käytetään koirille, jyrsijöille ja muille lemmikeille tukemaan ärtyneen ihon luonnollista suojatoimintoa.

Tuotenro.: XEV-EW-7004
Sisältö: 100 ml
EAN: 9120088911218
Valmistajan nro: 7004
Merkki: Ewalia
Tuotelajit: Lemmikkieläinten tarvikkeita
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: eläimille
Eläinlaji: Koira, Kissa
Ainesosat

Ringelblumenölauszug, Wollfett, Mehiläisvaha

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: EWALIA GmbH, Industriestraße 18, 8321, St. Margarethen an der Raab, Itävalta, office@ewalia.at, www.ewalia.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Ewalia Tassujen suojavoide

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder