Elintarvikkeet Maharishi Ayurvedalta

Ayurvediset teet, mausteet & elintarvikkeet

Suodata & lajitella

Hinta Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

Elintarvikkeet: 8 tuotetta

Alkuperäinen Ayurveda Ghee, luomu

Maharishi Ayurveda Alkuperäinen Ayurveda Ghee, luomu, 800 g

  • Pähkinäinen maku
  • Ghee siilottomasta heinämaidosta
  • Kestää erittäin korkeita lämpötiloja
35,99 € 39,99 € (44,99 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Maharishi Ayurveda Biodynaaminen Tsampa -ohra, luomu

Maharishi Ayurveda Biodynaaminen Tsampa -​ohra, luomu, 250 g

  • Täynnä makua
  • Nauti lämpimänä tai kylmänä
  • Monia käyttömahdollisuuksia
4,22 € 4,69 € (16,88 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Maharishi Ayurveda Luomu Vata-tee

Maharishi Ayurveda Luomu Vata-​tee, 15 pussia

  • Älyllisiin haasteisiin
  • Ihanteellinen kylmälle vuodenajalle
  • Sisältää kanelia
5,12 € 5,69 € (227,56 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Yrttikahvi Ayurveda Raja's Cup

Maharishi Ayurveda Yrttikahvi Ayurveda Raja's Cup, 228 g

  • 100 % kofeiiniton
  • Erittäin tuottava
  • Käytännöllisissä pusseissa
18,89 € 20,99 € (82,85 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Maharishi Ayurveda Luomu Pitta Tee

Maharishi Ayurveda Luomu Pitta Tee, 15 pussia

  • Rauhoittaa
  • Mieto ja viilentävä vaikutus
5,12 € 5,69 € (284,44 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Maharishi Ayurveda Luomu Kapha tee

Maharishi Ayurveda Luomu Kapha tee, 15 pussia

  • Taistelee väsymystä vastaan
  • Hyvinvointiin kylminä vuodenaikoina
  • Raikkaalla sitruunalla
5,12 € 5,69 € (284,44 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Ayurveda-vuorisuola

Maharishi Ayurveda Ayurveda-​vuorisuola, 250 g

  • Luonnollinen
  • Ei lisätty jodia tai muita kemiallisia lisäaineita
  • Ei kohota pittaa
8,81 € 9,79 € (35,24 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Maharishi Ayurveda Luomu Churna Vata

Maharishi Ayurveda Luomu Churna Vata, 35 g

  • Vata-tyypille
  • Voimakas maku
8,36 € 9,29 € (238,86 € / kg)

Ei saatavilla tällä hetkellä