More Nutrition Chunky Flavour vegaani, Salted Caramel (90 g)

Nautinto ei jää puolinaiseksi!

10,99 €

(122,11 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Maku: Salted Caramel

Vielä 6 kpl varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

    • Herkullinen makujauhe
    • Rahkan & puuron maustamiseen
    • Myös ruoanlaittoon & leivontaan
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: More Nutrition Protein Iced Matcha Latte, 300 g

More Nutrition Chunky Flavour vegaani, Salted Caramel (90 g) 10,99 € (122,11 € / kg)
More Nutrition Protein Iced Matcha Latte, 300 g 22,99 € (76,63 € / kg)
Kokonaishinta: 33,98 €
Kuvaus

Säästä sokerissa, älä maussa - 3 g Chunkya vastaa 50 g sokeria!
More Nutritionin Chunky Flavour on herkullinen makujauhe, joka tuo aterioihisi ja juomiisi ihanaa makeutta ja vain 6–12 kcal per annos!

Chunky Flavourilla maustat myslin, rahkan ja puuron helposti, ja sitä voi käyttää myös kakkujen ja pannukakkujen leivontaan sekä erilaisten jälkiruokien valmistukseen. Kahviin tai pirtelöihin lisättynä saat hetkessä erityistä makua - ja erittäin vähän kaloreita!

Tuotenro.: XPI-MM-XMO10866
Sisältö: 90 g
EAN: 4255719302402
Valmistajan nro: XMO10866
Merkki: More Nutrition
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen
Tuotelajit: Makeutusaine
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Vegaaninen
Säilytysohjeet: Säilytä viileässä, kuivassa ja valolta suojattuna
Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 1080 / 258 kj / kcal
rasva 1,4 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 0,9 g
hiilihydraatit 42 g
  josta sokeri 27 g
kuidut 37 g
proteiini 0,7 g
suola 11,7 g
Ainesosat

Inuliini, 20 % Karamellipalat (Sokeri, kaakaovoi, riisitärkkelys, nostatusaine (natriumkarbonaatti), aromi), aromi, suola, karamelli (karamelli, Maltodextrin), makeutusaine (sukraloosi, Steviasta saatavat stevioliglykosidit), Laktaasi, Paakkuuntumisenestoaine (Siliciumdioxid)

Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Quality First GmbH, Werner von Siemens Straße 8, 25337, Elmshorn, Saksa, morenutrition.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta More Nutrition Chunky Flavour vegaani

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder