nu3 Bio Proteiini Flipsit, Purjo ja sipuli (80 g)
Vegaaninen rapea välipala lisäproteiinilla
3,09 €
(38,63 € / kg, sis. 13,5% alv.
Ominaisuudet ja edut
- 20 % kasviproteiinia
- Vähemmän rasvaa
- Vegaaninen & ilman lisäaineita
-
Luomusertifioitu -
Vegaaninen -
Vegetaarinen
Kuvaus
Haluatko nauttia herkullisesta rouskutuksesta ilman huonoa omaatuntoa? nu3 Bio Proteiini Flipsit tarjoavat kaiken, mitä nykyaikaiselta välipalalta kaipaat:
- 20 % kasviproteiinia – linssijauhoista
- Vähemmän rasvaa
- 100 % vegaaninen
- Luonnolliset ainekset, ilman lisäaineita
Olitpa sitten viettämässä sarjailtaa, toimistolla tai liikkeellä: Bio Proteiini Flipsit ovat aina oikea valinta tietoisille välipalahetkille.
| Tuotenro.: | nu3-22464 |
|---|---|
| Sisältö: | 80 g |
| EAN: | 4260744958340 |
| Valmistajan nro: | NU3_22464 |
| Merkki: | nu3 |
| Ravitsemuksen muodot: | Vegaaninen, Kasvissyöjille |
| Tuotelajit: | Snack |
| Tuotteiden ominaisuudet UUSI: | Luomusertifioitu, Vegaaninen, Vegetaarinen |
| Säilytysohjeet: | Säilytä viileässä, kuivassa ja valolta suojattuna |
Ainesosat
Ravintoarvo
| Ravintoarvo | per 100 g |
|---|---|
| energia | 1717 / 410 kj / kcal |
| rasva | 11,8 g |
| josta tyydyttyneet rasvahapot | 0 g |
| hiilihydraatit | 52 g |
| josta sokeri | 4,3 g |
| kuidut | 8 g |
| | 20 g |
| suola | 2,8 g |
Oikeudelliset tiedot
| Vastuullinen elintarvikealan toimija: | nu3 GmbH, Brückenstrasse 5, 10179, Berlin, Saksa, www.nu3.de |
|---|