Ölmühle Fandler Steiermarkilaiset luomukurpitsansiemenet, paahdetut ja suolatut, 140 g

Täydellisiä naposteltaviksi

7,89 €

(56,36 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 140 g

Vielä 5 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Ainutlaatuinen aromi
  • Mielenkiintoinen makuvivahde
  • Antaa salaatille ja muille ruoille lisää makua
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Vegetaarinen Vegetaarinen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Ölmühle Fandler Luomu kurpitsansiemenöljy, 500 ml

Ölmühle Fandler Steiermarkilaiset luomukurpitsansiemenet, paahdetut ja suolatut, 140 g 7,89 € (56,36 € / kg)
Ölmühle Fandler Luomu kurpitsansiemenöljy, 500 ml 27,49 € (54,98 € / l)
Kokonaishinta: 35,38 €
Kuvaus

Fandlerin paahdetut ja suolatut steiermarkilaiset luomukurpitsansiemenet sopivat täydellisesti naposteltaviksi, mutta ne antavat myös salaateille, keitoille, uuniruoille, levitteille ja muille ruoille ainutlaatuisen ja mielenkiintoisen makuvivahteen. Meidän mielestämme niitä pitäisi löytyä jokaisesta ruokakaapista!

Tuotenro.: XPI-OEF-kuegb014
Sisältö: 140 g
EAN: 9006045222132
Valmistajan nro: kügb014
Merkki: Ölmühle Fandler
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen, Kasvissyöjille
Tuotelajit: Elintarvike
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Vegaaninen, Vegetaarinen
Säilytysohjeet: Säilytä viileässä, kuivassa ja valolta suojattuna
Ainesosat

kurpitsansiemenet[1], Meersalz

  1. Luomu
Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 2529 / 604 kj / kcal
rasva 48 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 10 g
hiilihydraatit 1,8 g
  josta sokeri 1,3 g
kuidut 8,1 g
proteiini 36 g
suola 1,8 g
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Ölmühle Fandler GmbH, Prätis 1, 8225, Pöllau, Itävalta, www.fandler.at

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Ölmühle Fandler Steiermarkilaiset luomukurpitsansiemenet, paahdetut ja suolatut