Or Tea? tee-erikoisuudet

Amsterdamin erikoisuuksia

Herkullisia ja laadukkaita teenautintoja Or Tea? -merkiltä. Tämä teemerkki on erikoistunut pääasiassa kiinalaisiin teelaatuihin. Puhtaasti luonnollisista ainesosista valmistetaan ainutlaatuisia ja eksoottisia seoksia, jotka ovat myös visuaalisesti vaikuttavia kauniissa ja trendikkäissä pakkauksissaan. Perinteistä teekulttuuria modernilla tavalla.

Suodata & lajitella

Hinta tee Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

Or Tea?: 12 tuotetta

Organic Queen Berry

Or Tea? Organic Queen Berry, Teepussilaatikko 10 kpl

  • Kofeiiniton
  • Sisältää myös ruusunmarja- ja mansikkapaloja
  • Makea aromi ja hedelmäinen maku
4,79 € (0,48 € / kpl)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Or Tea? LUOMU Duke's Blues

Or Tea? LUOMU Duke's Blues, Teepussilaatikko 10 kpl

  • Klassinen nautinto
  • Raikastava maku
  • Sitrusmainen tuoksu
4,79 € (0,48 € / kpl)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Or Tea? La Vie En Rose

Or Tea? La Vie En Rose, Purkki 75 g

  • Mustan teen kanssa
  • Miellyttävä ruusuaromi
  • Ihoa ravitsevat ominaisuudet
12,29 € (163,87 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Or Tea? Merry Peppermint

Or Tea? Merry Peppermint, Täyttöpakkaus 75 g

  • Ei sisällä kofeiinia
  • Viilentävä ja raikastava
  • Sisältää fenkolia, lakritsajuurta sekä basilikaa
8,92 € 9,39 € (118,93 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Organic Lychee White Peony

Or Tea? Organic Lychee White Peony, Teepussilaatikko 10 kpl

  • Sisältää valkoista teetä
  • Virkistävä maku
  • Pioni- ja litshiaromi
4,79 € (0,48 € / kpl)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Organic The Playful Pear

Or Tea? Organic The Playful Pear, Teepussilaatikko 10 kpl (20 g)

  • Sisältää vihreää teetä
  • Raikkaan kukkainen
  • Pitkäkestoinen päärynäntuoksu
4,55 € 4,79 € (227,50 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Or Tea? LUOMU Kung Flu Fighter

Or Tea? LUOMU Kung Flu Fighter, Purkki 100 g

  • Ei sisällä koffeiinia
  • Sisältää vitamiineja
  • Inkivääriä ja yrttejä
12,29 € (122,90 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Or Tea? LUOMU Aamiainen Tiffanylla

Or Tea? LUOMU Aamiainen Tiffanylla, Purkki 100 g

  • Musta tee
  • Makea tuoksu
  • Täyteläinen maku
12,29 € (122,90 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Organic Dragon Jasmine Green

Or Tea? Organic Dragon Jasmine Green, Purkki 75 g

  • Kofeiinipitoinen
  • Virkistävä aromi
  • Kukkainen jälkimaku
12,29 € (163,87 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Organic The Secret Life of Chai

Or Tea? Organic The Secret Life of Chai, Purkki 100 g

  • Sisältää mustaa teetä
  • Kanelin ja greipin aromit
  • Eksoottinen, voimakas ja makea
12,29 € (122,90 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Or Tea? African Affairs

Or Tea? African Affairs, teepussilaatikko 10 kpl

  • Rooibos-sekoitus
  • HIeno vanilja-aromi
  • Sisältää kaakaopapuja
4,79 € (0,48 € / kpl)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Organic Mount Feather

Or Tea? Organic Mount Feather, Teepussilaatikko 10 kpl

  • Makea ja virkistävä maku
  • Pehmeä aromi
  • Erityisen pidetty Kiinassa
4,79 € (0,48 € / kpl)

Ei saatavilla tällä hetkellä

Or tea tulee Amsterdamista ja ihastuttaa erityisellä pakkausten suunnittelulla sekä maailman kaikista kolkista tulevien teelaatujen monipuolisuudella. Niissä yhdistyvät vahna teeperinne uuden ajan hengen kanssa, mikä saa aikaan ihania luomuksia. Valikoimasta löytyy maukasta mustaa ja vihreää ja valkoista teetä sekä hedelmä- ja yrttiteetä.

Teet ovat:

  • terveellisiä
  • luonnollisista ainesosista
  • hyvänmakuisia
  • erikoisuuksia maailman eri kolkista
  • kiinalaisen, vuosituhansia vanhan perinteen mukaan valmistettuja