Schalk Mühle Luomu-aroniajauhe, 200 g

Erittäin hienoksi jauhettu

11,29 €

(56,45 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 g

Jälleen varastossa alkaen 20. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus tiistaina, 27. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Erinomaista laatua
  • Itävaltalaista alkuperää
  • Monipuoliseen käyttöön
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Vegetaarinen Vegetaarinen
  • Laktoositon Laktoositon

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Schalk Mühle Luomu-proteiinijauhe vaniljanmakuisena, 200 g

Schalk Mühle Luomu-aroniajauhe, 200 g 11,29 € (56,45 € / kg)
Schalk Mühle Luomu-proteiinijauhe vaniljanmakuisena, 200 g 15,39 € (76,95 € / kg)
Kokonaishinta: 26,68 €
Kuvaus

Leivontaan, aamiaiseksi myslin joukkoon tai smoothieihin – tämä laadukas luomu-aroniajauhe tuo herkullista makua monenlaisiin tarjoiluhetkiin. Schalk Mühle jauhaa jauheen erittäin hienoksi ilman maku- tai väriaineita. Näin se sopii täydellisesti mitä erilaisimpien ruokien ainesosaksi.

Parhaista itävaltalaisista raaka-aineista, paikallisten luomuviljelijöiden tuottamana

Tuotenro.: XPI-SM-6205
Sisältö: 200 g
EAN: 9120062431688
Valmistajan nro: 6205
Merkki: Schalk Mühle
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen, Kasvissyöjille, Laktoositon
Allergeenit: Laktoositon
Tuotelajit: Mausteet
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Vegaaninen, Vegetaarinen, Ilman keinotekoisia väriaineita, Ilman arominvahventeita
Ainesosat

100 % Aronia-marjojen puristemassajauhe[1]

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 1197 / 286 kj / kcal
rasva 4,5 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 1,2 g
hiilihydraatit 27 g
  josta sokeri 9,4 g
kuidut 54 g
proteiini 6,9 g
suola 0,01 g
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Itävalta, www.schalk-muehle.at

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Schalk Mühle Luomu-aroniajauhe

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder