Sonnentor Piparkakkuaika-hedelmätee luomu, 32,40 g

Anna piparkakun vallata kuppisi

4,49 €

(138,58 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 32,40 g

Jälleen varastossa alkaen 09. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus maanantaina, 19. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kanelisen makea maku
  • Vegaaninen tuote
  • Hiivaton
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Vegetaarinen Vegetaarinen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Sonnentor Lichterglanz-luomuyrttitee, 18 teepussia (27 g)

Sonnentor Piparkakkuaika-hedelmätee luomu, 32,40 g 4,49 € (138,58 € / kg)
Sonnentor Lichterglanz-luomuyrttitee, 18 teepussia (27 g) 4,49 € (166,30 € / kg)
Kokonaishinta: 8,98 €
Kuvaus

Hyviä uutisia kaikille piparkakkujen ystäville: nyt voit nauttia teestä ja piparkakuista samassa pienessä kulauksessa. Sonnentorin kanelisen makea Piparkakkuaika-tee maistuu ihanasti herkulliselta piparkakulta ja on täydellinen valinta makeannälkäisille viileinä päivinä. Se sopii mainiosti talvisille jälkiruoille ja mausteisille curryruoille.

Tuotenro.: XPI-ST-02598
Sisältö: 32,40 g
EAN: 9004145025981
Valmistajan nro: 2598
Merkki: Sonnentor
tee: Teepussit
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen, Kasvissyöjille
Tuotelajit: Teet
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Hiivaton, Vegaaninen, Vegetaarinen
Säilytysohjeet: Säilytä viileässä ja kuivassa
Ainesosat

tattari (paahdettu)[1], Makea karhunvatukan lehti[1], Kassia-kaneli[1], veriappelsiini[1], maustepippuri[1], Tattari yrtti[1], Tulsi-basilika[1], jauhettu inkivääri[1], mausteneilikka[1], aito tähtianis[1], aniksen[1], kardemumma[1], mustapippuri[1]

  1. Luomu
Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Itävalta, www.sonnentor.com/de-at

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Sonnentor Piparkakkuaika-hedelmätee luomu

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder