Sonnentor Wieder gut! Hyvän olon vatsalle luomu, 27 g

Hemmottele vatsaasi

4,49 €

(166,30 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 27 g

Varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Tasapainottava yrttiteesekoitus
  • Ihanteellinen iltatee
  • Mieto mausteisuus ja hienovarainen hedelmäisyys

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Sonnentor Wieder gut! Hyvä olo maksalle, luomu, 27 g

Sonnentor Wieder gut! Hyvän olon vatsalle luomu, 27 g 4,49 € (166,30 € / kg)
Sonnentor Wieder gut! Hyvä olo maksalle, luomu, 27 g 4,49 € (166,30 € / kg)
Kokonaishinta: 8,98 €
Kuvaus

Kuuntele vatsasi viestejä ja hemmottele sitä tasapainottavalla yrttiteesekoituksella. Mieto sekoitus sisältää malvaa, mentolitonta viherminttua ja kreikkalaista vuoristoteetä. Rauhoittavien ominaisuuksiensa ansiosta se sopii erinomaisesti iltateeksi.

Sen mausteisessa tuoksussa on myös hurmaava kukkaissävy. Maussa yhdistyvät mieto mausteisuus, hienovarainen hedelmäisyys ja kukkaisuus. Jälkimaussa voi aistia lisäksi lempeää minttua.

Tuotenro.: XPI-ST-027015
Sisältö: 27 g
EAN: 9004145027015
Valmistajan nro: 27015
Merkki: Sonnentor
tee: Teepussit
Tuotelajit: Teet
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: ILMAN säilöntäaineita, Ilman keinotekoisia väriaineita, Ilman keinotekoisia aromeja, Ilman arominvahventeita
Luomuteetä vatsan tunteelle

kiiltomalva (Malva sylvestris) (Sininen malva)[1], vihreä minttu[1], sitruunavoide[1], kreikkalainen vuoritee[1], Samettikukat[1], siankärsämö[1]

  1. Luomu
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Itävalta, www.sonnentor.com/de-at

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Sonnentor Wieder gut! Hyvän olon vatsalle luomu

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder