TEEKANNE Bio Harmonie Melissi, Rooibos & Honeybush, 36 g
Ihanainen iltatee
3,89 €
(108,06 € / kg, sis. 13,5% alv.
-
TEEKANNE
Bio Harmonie Melissi, Rooibos & Honeybush
Ihanainen iltatee
3,89 €(108,06 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Harmonie Minttu, Nokkonen & Vihreä Tee
Jännittävä Teesekoitus
3,89 €(135,07 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Harmonie Anis, Fenkoli & Kamomilla
Pehmeän mausteinen tee-elämys
3,89 €(97,25 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Harmonie Hunajapensas, Minttu & Kehäkukka
Erityinen maku kanelilla ja sitruunaverbenalla
3,89 €(108,06 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Harmonie Salvia, Eukalyptus & Timjami
Hellävaraisesti käsitellyt luom yrtit
3,89 €(97,25 € / kg) -
TEEKANNE
Harmoniaa sitruunaruoholla, omenalla ja vihreällä teellä
Aromatisoitu ja vitamiineilla höystetty yrttiteesekoitus
3,89 €(121,56 € / kg) -
TEEKANNE
Harmonia Kamomilla ja Melatoniini
Kun haluat vielä kupin teetä ennen nukkumaanmenoa
3,89 €(144,07 € / kg)
Ominaisuudet ja edut
- Sisältää stevian lehtiä
- Sisältää lakritsinjuurta
- Miellyttävän makea maku
Kuvaus
Täydellinen tee päivän rauhoittamiseen: Roibos, honeybush, lakritsinjuuri ja stevia luovat monien muiden aromaattisten ainesosien kanssa miellyttävän makean maun.
| Tuotenro.: | XPI-TK-76093 |
|---|---|
| Sisältö: | 36 g |
| EAN: | 9001475060934 |
| Valmistajan nro: | 076093 |
| Merkki: | TEEKANNE |
| tee: | Teepussit |
| Tuotelajit: | Teet |
| Säilytysohjeet: | Säilytä viileässä, kuivassa ja valolta suojattuna |
Ainesosat
Rooibos, Melisse, kaneli (Cinnamomum), Süßholz (Glycorrhiza glabra), süße Brombeerblätter, Kardamom (Elettaria cardamomum), Passionsblumenkraut, virmajuuri
Ravintoarvo
| Ravintoarvo | per 100 g |
|---|---|
| energia | 4 / 1 kj / kcal |
| rasva | 0 g |
| josta tyydyttyneet rasvahapot | 0 g |
| hiilihydraatit | 0,2 g |
| josta sokeri | 0 g |
| | 0 g |
| suola | 0 g |
Oikeudelliset tiedot
| Vastuullinen elintarvikealan toimija: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Itävalta, www.teekanne.at/de-at |
|---|