Erittäin intensiiviset hedelmäjauheet

Suodata & lajitella

Hinta Allergeenit Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

Hedelmäjauheet: 1–30 / 34 tuotteesta

Terra Elements Orgaaninen Criollo-raakakaakaojauhe

Terra Elements Orgaaninen Criollo-​raakakaakaojauhe, 500 g

  • Soveltuu raa'alle suklaalle
  • Ruoan, leivonnaisten ja juomien maustamiseen
  • Ei emäksinen
23,39 € 25,99 € (46,78 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Jiaogulan-jauhe

Terra Elements Jiaogulan-​jauhe, 100 g

  • Indigokasvi
  • Villi kasvusta
  • Sopii teehen sekä ksometiikkaan
16,73 € 18,59 € (167,30 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Orgaaninen Haritaki

Terra Elements Orgaaninen Haritaki, 100 g

  • Keltainen VÄRI
  • Hienoksi jauhettu
  • Käytettävissä myös Rasayanana
11,15 € 12,39 € (111,50 € / kg)

Toimitus 02. marraskuuta mennessä

Terra Elements Männynsiitepölyjauhe

Terra Elements Männynsiitepölyjauhe, 100 g

  • Uuselintarvike
  • Villinä kasvanut
  • Raakaruokatuote
22,04 € 24,49 € (220,40 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Orgaaniset Criollo-kaakaopavut

Terra Elements Orgaaniset Criollo-​kaakaopavut, 200 g

  • Erittäin harvinainen Criollo-lajike
  • Hellävaraisesti kuivattu, lisää makua
  • Kuorimattomia
11,24 € 12,49 € (56,20 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Luomu kurkumajauhe

Terra Elements Luomu kurkumajauhe, 200 g

  • Mausteisen mieto maku
  • Sopii myös teeksi
  • Kuuluu inkivääriperheeseen
10,16 € 11,29 € (50,80 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Orgaaninen Matcha-jauhe

Terra Elements Orgaaninen Matcha-​jauhe, 60 g

  • Korjattu Zhejiangin vuoristoalueelta
  • Ihanteellinen vihreille smoothieen
  • Jauhetaan varovasti kivimyllyssä
16,73 € 18,59 € (278,83 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Luomu karpalojauhe

Terra Elements Luomu karpalojauhe, 100 g

  • Sopii myös teehen
  • Makea-katkera maku
  • Viljelty Pohjois-Amerikassa
17,63 € 19,59 € (176,30 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Luomu mangosteenjauhe

Terra Elements Luomu mangosteenjauhe, 100 g

  • Virkistävän katkera maku
  • Mahongin ärinen jauhe
  • Korkealaatuinen tuote Indonesiasta
23,39 € 25,99 € (233,90 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Orgaaninen johanneksenleipäjauhe

Terra Elements Orgaaninen johanneksenleipäjauhe, 250 g

  • Sisiliasta / Italiasta
  • Ceratonia silikvajauhe
  • Kofeiiniton
6,47 € 7,19 € (25,88 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Luomu aroniajauhe

Terra Elements Luomu aroniajauhe, 100 g

  • Ruusuperheen jäsen
  • Miellyttävän hapan maku
  • Monipuolinen käyttö
7,46 € 8,29 € (74,60 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Orgaaninen purppura-maissijauhe

Terra Elements Orgaaninen purppura-​maissijauhe, 250 g

  • Luomulaatuinen
  • Perusta
  • Ihanteellinen smoothieen
12,05 € 13,39 € (48,20 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Luomu kookosöljy

Terra Elements Luomu kookosöljy, 500 ml

  • Kylmäpuristettu
  • Kookoksen maku
  • Filippiiniläinen tuote
13,31 € 14,79 € (26,62 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Luomu Maqui-jauhe

Terra Elements Luomu Maqui-​jauhe, 100 g

  • Pakastekuivattu hedelmäjauhe
  • Maku kuten mustikoissa
  • Monipuolinen käyttö
18,89 € 20,99 € (188,90 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Neem-jauhe

Terra Elements Neem-​jauhe, 100 g

  • Sopii ihon ja hiusten hoitoon
  • Hellävaraisesti valmistettu
  • Ilman keinotekoisia lisäaineita
12,05 € 13,39 € (120,50 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Luomu ruusunmarjajauhe

Terra Elements Luomu ruusunmarjajauhe, 100 g

  • Villiruusu
  • Raakaruokalaatuinen
  • Sopii myös teeksi
10,16 € 11,29 € (101,60 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Luomu Guarana-jauhe

Terra Elements Luomu Guarana-​jauhe, 100 g

  • Aurinkokuivattu
  • Raakaruokalaatuinen
  • Luonnollisesti konsentroitu kofeiini (noin 3,5%)
12,05 € 13,39 € (120,50 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Orgaaniset Goji-marjat

Terra Elements Orgaaniset Goji-​marjat, 250 g

  • Hedelmäinen makea maku
  • Voidaan valmistaa myös teetä
  • Valmistettu ilman liivatetta
12,95 € 14,39 € (51,80 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Luomu Moringa-tee

Terra Elements Luomu Moringa-​tee, 100 g

  • Käsitelty varovasti
  • Maukas
  • Raakaruokalaatuinen
11,15 € 12,39 € (111,50 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Orgaaninen kookossokeri

Terra Elements Orgaaninen kookossokeri, 250 g

  • Uutetaan varovasti kookospähkinän kukkanektarista
  • Matala glykeeminen indeksi (GI)
  • Luonnollinen - ei puhdistettu
7,46 € 8,29 € (29,84 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Orgaaninen Criollo -raakakaakaomassa

Terra Elements Orgaaninen Criollo -​raakakaakaomassa, 250 g

  • Harvinainen korkealaatuinen Criollo-lajike
  • Perun luonnonmukaisesta viljelystä
  • Jauhettu varovasti
15,29 € 16,99 € (61,16 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Orgaaninen cashew-kaakaosekoite

Terra Elements Orgaaninen cashew-​kaakaosekoite, 150 g

  • Käsin murskatut cashew-pähkinät Balilta
  • Sekoitettu raakojen kaakaonipsien kanssa
  • Luomukookossokeria ja merisuolaa
7,91 € 8,79 € (52,73 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Luomu acaijauhe

Terra Elements Luomu acaijauhe, 90 g

  • Suklainen maku
  • Tummanvioletti väri
  • Kylmäkuivattu
17,63 € 19,59 € (195,89 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Orgaaniset raa'at chia-siemenet

Terra Elements Orgaaniset raa'at chia-​siemenet, 500 g

  • 100% raakoja orgaanisia chia-siemeniä (Salvia hispanica)
  • Täydellinen hedelmien ja pähkinöiden kanssa
14,39 € 15,99 € (28,78 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Orgaaninen Ceylon-kaneli

Terra Elements Orgaaninen Ceylon-​kaneli, 200 g

  • Voimakas maku
  • Sopii myös teehen
11,15 € 12,39 € (55,75 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Steviajauhe

Terra Elements Steviajauhe, 100 g

  • Stevia rebaudiana Brasiliasta
  • Sisältää stevioliglykosideja
9,44 € 10,49 € (94,40 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Marulaöljy

Terra Elements Marulaöljy, 100 ml

  • 100% puhdasta
  • Namibiasta
  • Käytä iholla ja hiuksilla
33,29 € 36,99 € (332,90 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Luomu vihreä kahvi -jauhe

Terra Elements Luomu vihreä kahvi -​jauhe, 200 g

  • Monipuolinen käyttö
  • 100% arabica
  • Pakastekuivattu
11,06 € 12,29 € (55,30 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Graviolajauhe

Terra Elements Graviolajauhe, 100 g

  • Trooppinen hedelmä
  • Käsitelty hellävaroen
  • Luonnonvarainen kasvatus
18,89 € 20,99 € (188,90 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Terra Elements Moringaöljy

Terra Elements Moringaöljy, 100 ml

  • Hieno, pähkinäinen aromi
  • Etelä-Intiasta
  • Iholle, hiuksille ja ruokaan
27,89 € 30,99 € (278,90 € / l)

Toimitus 02. marraskuuta mennessä