Kaikki Aloe vera -mehut

Suodata & lajitella

Hinta Merkit Allergeenit Tuotteiden ominaisuudet Hyvä jollekin
Suodata

Aloe vera -mehu: 10 tuotetta

Amaiva Luomu Aloe vera -mehu

Amaiva Luomu Aloe vera -​mehu, 1 l

  • 100% mehu
  • Sisältää 1200 mg aloveroosia
  • Ei väriaineita tai säilöntäaineita
24,49 € (24,49 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Raab Vitalfood Aloe Vera Juice Bio

Raab Vitalfood Aloe Vera Juice Bio (1 l)

  • Luontaisesti samea
  • Käsinkuorittu
  • Tuorekasvimehu
21,99 € (21,99 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

FutuNatura 100 % aloe vera juomageeli

FutuNatura 100 % aloe vera juomageeli, 500 ml

  • Juomaksi tai iholle levitettäväksi
  • Hedelmälihan kanssa
  • Pastöroitu
11,89 € (23,78 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura 100% Aloe Vera -mehu

FutuNatura 100% Aloe Vera -​mehu, 1 l

  • Juotavaksi, sekä voiteisiin
  • Kylmäpuristettu lehdistä
  • Ei sisällä aloiinia
17,09 € (17,09 € / l)

Toimitus 20. lokakuuta mennessä

Cosmoveda Luomu puhdas Aloe vera -mehu

Cosmoveda Luomu puhdas Aloe vera -​mehu, 300 ml

  • Virkistävä ilo
  • Sopii hyvin smoothieihin ja jälkiruokiin
  • Lisää jogurttiin
8,92 € 9,39 € (29,73 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

KUMARI Luomu Aloe vera -mehu

KUMARI Luomu Aloe vera -​mehu, 1 l

  • Luomulaatuinen, tuore ja laimentamaton
  • Sisältää yli 200 ravintoainetta
  • min. 1200 mg asemannaania litrassa
26,49 € (26,49 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Life Light Aloe Vera -mehu Bio

Life Light Aloe Vera -​mehu Bio, 500 ml

  • 99,9 % puhdasta bio-aloe vera -mehua
  • Käsin kuorittu lehtigeeli
  • Noin 10 annosta
18,49 € (36,98 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Luomu Aloe Vera -palat aloe vera -mehussa

Cosmoveda Luomu Aloe Vera -​palat aloe vera -​mehussa, 300 ml

  • 95% Aloe vera paloja
  • 5 % Aloe vera mehua
  • Täydellinen jogurtin, jälkiruokien ja smoothien kanssa
11,29 € (37,63 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Kräuter Max Saft Aloevera+

Kräuter Max Saft Aloevera+, 1 l

  • 99,6 % Aloe Vera tuorekasvimehu
  • Sisältää B5-, B6-, B12- ja C-vitamiinia
25,99 € (25,99 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Purasana Aloe Vera Drink Gel

Purasana Aloe Vera Drink Gel, 1 l

  • Kylmäpuristettua
  • Sokeriton
25,99 € (25,99 € / l)

Ei saatavilla tällä hetkellä