Willi Dungl Luomutee Minun Päiväni, 20 teepussia
Pehmeä kumppani jokaiseen päivään
4,55 € 4,79 € -5%
(126,39 € / kg, sis. 13,5% alv.
Ominaisuudet ja edut
- Hedelmäinen vivahde omenanpalasista
- Mausteinen potku inkivääristä
- Sisältö: 20 kappaletta
Kuvaus
Huolellisesti Claudia Dunglin suunnittelema, tämä tee on kuin hyvä ystävä, joka on mukanasi. Huolellisesti valittu sekoitus yrttejä, hedelmiä ja hienoja mausteita tarjoaa nautinnollisia hetkiä täynnä harmoniaa ja lämpöä.
| Tuotenro.: | XPI-TK-78557 |
|---|---|
| Sisältö: | 20 teepussia |
| EAN: | 9001475085579 |
| Valmistajan nro: | 78557 |
| Merkki: | Willi Dungl |
| tee: | Teepussit |
| Tuotelajit: | Teet |
| Kenelle: | Erityisesti naisille |
| Säilytysohjeet: | Säilytä avattuna jääkaapissa |
Ravintoarvo
| Ravintoarvo | per 100 g |
|---|---|
| energia | 4 / 1 kj / kcal |
| rasva | 0 g |
| josta tyydyttyneet rasvahapot | 0 g |
| hiilihydraatit | 0,2 g |
| josta sokeri | 0 g |
| | 0 g |
| suola | 0 g |
Ainesosat
Oikeudelliset tiedot
| Vastuullinen elintarvikealan toimija: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Itävalta, www.teekanne.at/de-at |
|---|