Yogi Tea Raikas veriappelsiini luomu, 17 teepussia (34 g)

Eloisa ja ihanan hedelmäinen, ayurvedinen hedelmätee-sekoitus

3,77 € 4,19 € -10%

(110,88 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 17 teepussia

Vielä 6 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 14. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Yllättävä ja elegantti
  • Oranssi, veriappelsiini ja hibiskus
  • Kofeiiniton
  • Luomusertifioitu Luomusertifioitu
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Vegetaarinen Vegetaarinen
  • Ei sisällä gluteiinia Ei sisällä gluteiinia
  • Laktoositon Laktoositon

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Willi Dungl Orgaaninen rauhoittava tee kurkulle, 40 g

Yogi Tea Raikas veriappelsiini luomu, 17 teepussia (34 g) 3,77 € (110,88 € / kg)
Willi Dungl Orgaaninen rauhoittava tee kurkulle, 40 g 4,31 € (107,75 € / kg)
Kokonaishinta: 8,08 €
Kuvaus

Näin voi kohottaa maljan elämälle: aromaattisilla, yllättävillä, eleganteilla ja eloilla mauilla! Oranssin, veriappelsiinin ja hibiskuksen elegantti yhdistelmä tekee tästä ayurvedisesta teestä kupillisen auringonpaistetta.

Tuotenro.: XAY-VKN-41144
Sisältö: 34 g
EAN: 4012824406599
Valmistajan nro: 41144
Merkki: Yogi Tea
tee: Teepussit
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen, Kasvissyöjille, Gluteeniton, Laktoositon
Allergeenit: Ei sisällä gluteiinia, Laktoositon
Tuotelajit: Teet
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Luomusertifioitu, Vegaaninen, Vegetaarinen, Kofeiiniton
Ayurveda tuotetyypit: Teet
Säilytysohjeet: Säilytä kuivassa
Ainesosat

hibiskus[1], Sitruunaruoho[1], Lakritsi (Glycorrhiza glabra)[1], korianteri[1], Sikurinjuuri (paahdettu)[1], Orangen[1], Orangenschale[1], rote Bete[1], veriappelsiiniöljy[1], Orangenöl[1]

  1. kontrolloitu orgaaninen
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: YOGI TEA GmbH, Burchardstraße 24, 20095, Hamburg, Saksa, info@yogitea.com, www.yogitea.com/en

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Yogi Tea Raikas veriappelsiini luomu

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder