Amaivan teet

Luomulaatuiset Ayurveda teet ja Amaivan mahtavat vihreät teelaadut.  

Suodata & lajitella

Hinta Koostumus Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

Teet: 16 tuotetta

Amaiva Good Night Organic Ayurvedic Tea

Amaiva Good Night Organic Ayurvedic Tea, 190 g

  • Iltarituaalina
  • Pitkäkestoinen aromi
  • Herkullinen maku
15,20 € 16,89 € (80,00 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Amaiva Stevia makeuttaja, siroteltava

Amaiva Stevia makeuttaja, siroteltava, 290 g

  • Ei keinotekoisia makeutusaineita eikä lisäaineita
  • Ei karvaista makua
  • Miellyttävä makeus
8,27 € 9,19 € (28,52 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Amaiva Sencha Special .vihreä tee, luomu

Amaiva Sencha Special .vihreä tee, luomu, 180 g

  • Mieto maku
  • Luonnollinen maku
  • Valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
13,22 € 14,69 € (73,44 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Amaiva Vata - Ayurveda Biotee

Amaiva Vata -​ Ayurveda Biotee, 160 g

  • Alkuperäinen Ayurveda-resepti
  • Vastaa Dosha "Vataa"
  • Sekoitetaan rakastavasti käsin
16,37 € 18,19 € (102,31 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Darjeeling First Flush - luomu vihreä tee

Amaiva Darjeeling First Flush -​ luomu vihreä tee, 200 g

  • Korkein laatu
  • Vuoden ensimmäisestä sadosta
  • Himalajan vuorten juurelta
17,00 € 18,89 € (85,00 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Amaiva Cardio Tea Luomu

Amaiva Cardio Tea Luomu, 150 g

  • Luomulaatuinen yrttiteeseos
  • Sisältää misteliä, passiokukkaa ja orapihlaja
  • Pitkäkestoinen aromi
14,39 € 15,99 € (95,93 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Amaiva Slim - Ayurveda Bio Tee

Amaiva Slim -​ Ayurveda Bio Tee, 140 g

  • Alkuperäisten ayurveda-reseptien mukaan
  • Kaikki ainesosat sertifioidusta luonnonmukaisesta viljelystä
13,49 € 14,99 € (96,36 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Amaiva Earl Grey - vihreä tee, luomu

Amaiva Earl Grey -​ vihreä tee, luomu, 190 g

  • Sitruunainen, hedelmäinen maku
  • Aitojen bergamottihedelmien tuoksu
  • Valvotusta biologisesta viljelystä
13,85 € 15,39 € (72,89 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Amaiva Woman Vital - Ayurveda Bio-Tee

Amaiva Woman Vital -​ Ayurveda Bio-​Tee, 190 g

  • Alkuperäisten Ayurveda-reseptien mukaan
  • Kaikki ainesosat sertifioidusta luonnonmukaisesta viljelystä
  • Vain naisille
15,20 € 16,89 € (80,00 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Amaiva Jasmiinitee, luomu

Amaiva Jasmiinitee, luomu, 165 g

  • Rikas maku ja luonnollinen maku
  • Erittäin mieto
13,40 € 14,89 € (81,21 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Amaiva Pitta - Ayurveda tee, luomu

Amaiva Pitta -​ Ayurveda tee, luomu, 100 g

  • Vastaa Doshaa "Pitta"
  • Alkuperäinen ayurvedalainen resepti
  • Sekoitetaan rakastavasti käsin
15,74 € 17,49 € (157,40 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Amaiva Moringa-tee "Mint", luomu

Amaiva Moringa-​tee "Mint", luomu, 100 g

  • Minttu, inkivääri ja sitruunaruoho
  • Valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  • Ilman keinotekoisia makuja
12,95 € 14,39 € (129,50 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Amaiva Kreikkalainen vuoritee, luomu

Amaiva Kreikkalainen vuoritee, luomu, 20 g

  • Koko kukat
  • Ei geenitekniikkaa, torjunta-aineita tai rikkakasvien torjunta-aineita
  • Käsintehdyt
8,45 € 9,39 € (422,50 € / kg)

Toimitus 26. lokakuuta mennessä

Amaiva Taivaan temppeli - luomu vihreä tee

Amaiva Taivaan temppeli -​ luomu vihreä tee, 230 g

  • Mieto vihreä tee
  • Hieno yrttimaku
  • Kontrolloidusta luonnonmukaisesta viljelystä
14,84 € 16,49 € (64,52 € / kg)

Toimitus 26. lokakuuta mennessä

Amaiva inkivääri-sitruuna vihreä tee, luomu

Amaiva inkivääri-​sitruuna vihreä tee, luomu, 140 g

  • Luonnolliset maut
  • Mieto maku
  • Valvotusta viljelystä
11,24 € 12,49 € (80,29 € / kg)

Toimitus 26. lokakuuta mennessä

Amaiva Man Vital - Ayurvedinen tee, luomu

Amaiva Man Vital -​ Ayurvedinen tee, luomu, 190 g

  • Alkuperäinen ayurvedalainen resepti
  • Luomuviljelystä
15,20 € 16,89 € (80,00 € / kg)

Myyty loppuun