Biotta Klassinen porkkanamehu, luomu, 500 ml

Suoraan pellolta pulloon!

3,99 €

(7,98 € / l, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 500 ml

Jälleen varastossa alkaen 02. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus perjantaina, 09. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Valmistettu tuoreista porkkanoista
  • Sisältää runsaasti luonnollista beetakaroteenia
  • Pastörisoitu
  • Luomusertifioitu Luomusertifioitu
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Vegetaarinen Vegetaarinen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Alnatura Luomu sitruunan täysmehu, 200 ml

Biotta Klassinen porkkanamehu, luomu, 500 ml 3,99 € (7,98 € / l)
Alnatura Luomu sitruunan täysmehu, 200 ml 1,69 € (8,45 € / l)
Kokonaishinta: 5,68 €
Kuvaus

Biottan klassinen porkkanamehu vuodelta 1957 maistuu erittäin autenttiselta sillä se tulee suoraan pellolta pulloon.

Tämä perinteinen mehu sisältää runsaasti luonnollista beetakaroteenia. Biotta tukee tasapainoista ruokavaliota ja terveellisiä elämäntapoja.

vegaaninen.

Tuotenro.: XDK-GR-4247967
Sisältö: 500 ml
EAN: 7618500940028
Valmistajan nro: 4247967
Merkki: Biotta
Koostumus: Neste
Ravitsemuksen muodot: Vegaaninen, Kasvissyöjille
Tuotelajit: Valmisjuomat, jauheet ja siirapit
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Luomusertifioitu, Vegaaninen, Vegetaarinen
Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 ml
energia 117 / 28 kj / kcal
rasva 0 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 0 g
hiilihydraatit 7 g
  josta sokeri 7 g
proteiini 0,4 g
suola 0,12 g
Tuoteseloste
Tuoteseloste per 100 ml
beetakarotiini 560 µg
Ainesosat

porkkanamehu[1]

  1. luonnonmukaisesti viljelty
Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Saksa, biotta.ch

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Biotta Klassinen porkkanamehu, luomu

5 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,9 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
7 (87%)
4 tähteä
1 (12%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

8 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 5 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder