CLIF Bar & Company

Energiapatukoita ja geelejä sekä paljon muuta kestävyysurheiluun.

CLIF nimen takana seisoo yrityksen perustaja Grey Erickson yhdessä tiiminsä kanssa. He pitävät huolen, että yritys pyörii ja tuotekehittelyä tapahtuu jatkuvasti! Yrityksen tuotteet ovat Amerikan lisäksi nyt tunnettuja myös Euroopassa.

Suodata & lajitella

Hinta Koostumus Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

CLIF: 4 tuotetta

CLIF Energiapatukka

CLIF Energiapatukka, Blueberry Crisp (68 g)

  • Ainutlaatuisia makuja
  • Ei sisällä glukoosi-fruktoosisiirappia
  • Makeutettu riisi- ja sokeriruokosiirapilla
3,09 € (45,44 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

CLIF Bloks™ Energy Chews

CLIF Bloks™ Energy Chews, Strawberry (60 g)

  • Käsin pakattu
  • Sisältää 6 kuutiota
  • Lisäksi natriumia ja kaliumia
3,39 € (56,50 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

CLIF Energiapatukka täytteellä

CLIF Energiapatukka täytteellä, Chocolate Peanut Butter (50 g)

  • Puhdasta kasviperäistä proteiinia
  • Luonnollinen makeutus
  • Huolella valitut raaka-aineet
3,09 € (61,80 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

CLIF Energiapatukka täytteellä

CLIF Energiapatukka täytteellä, 50 g

  • Puhdasta kasviperäistä proteiinia
  • Luonnollinen makeutus
  • Huolella valitut raaka-aineet
3,09 € (61,80 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä