Suuri valikoima koirien hoitotuotteita

Tutustu laajaan valikoimaan koirien hoitotuotteita.

Koiran rodusta riippuen se saattaa tarvita lisätukea hampaiden, turkin, ihon ja kynsien hoitoon.

Suodata & lajitella

Hinta Merkit Koostumus Tuotteiden ominaisuudet Käyttöalue: eläin
Suodata

Koirien hoitotuotteet: 21 tuotetta

Ewalia Haavavoide lemmikkieläimille

Ewalia Haavavoide lemmikkieläimille, 100 ml

  • Luonnolliset ainesosat
  • Pintahaavoihin
  • Tukee ihosolujen uusiutumista
17,94 € 18,89 € (179,40 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Ewalia Tassunhoitobalsami

Ewalia Tassunhoitobalsami, 100 ml

  • Kosteuttava
  • Luonnollinen hoito
  • Takaa pehmeät tassut
19,94 € 20,99 € (199,40 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

NATUSAT Mustakuminavoide sheavoilla

NATUSAT Mustakuminavoide sheavoilla, 60 ml

  • Karhealle, vaurioituneelle iholle
  • Tekee ihosta pehmeän
  • Sopii myös koiran tassuille
11,39 € (189,83 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

prodog tiivistesaippua

Verdesativa prodog prodog tiivistesaippua, 100 ml

  • Irrottaa likaa tehokkaasti
  • Voidaankäyttää myös suuhun
10,49 € (104,90 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Canelo Aurinkosuojavoide koirille

Canelo Aurinkosuojavoide koirille, 30 ml

  • SK 30+
  • Herkälle ihoalueelle
  • Luonnollinen ja hajuton koostumus
12,81 € 13,49 € (427,00 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Perryfluff aktiivinen vaahtoava koirashampoo

Stassek Perryfluff aktiivinen vaahtoava koirashampoo, 500 ml

  • Miellyttävä koiralle
  • Puhdistaa hellävaraisesti ja perusteellisesti
  • Oliivilehtiuutteella
7,21 € 7,59 € (14,42 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Ewalia Tassujen suojavoide

Ewalia Tassujen suojavoide, 100 ml

  • Ärtyneelle iholle
  • Vahvistaa ihon luonnollista suojaa
  • Kehäkukan öljyuutteella
19,94 € 20,99 € (199,40 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

prodog kauneusöljy

Verdesativa prodog prodog kauneusöljy, 100 ml

  • Kaikille kotieläimille
  • Parempi kammattavuus
  • Ei liimaa
19,89 € (198,90 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Kutinaa helpottava voide lemmikkieläimille

Ewalia Kutinaa helpottava voide lemmikkieläimille, 100 ml

  • Luonnollinen koostumus
  • Säilyttää luonnollisen kosteuden
  • Yrttiöljyuutteella
18,89 € (188,90 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Canelo Brilliant Shampoo

Canelo Brilliant Shampoo, 200 ml

  • Ilman hajusteita & silikoneja
  • Hellävarainen saippua kookosöljystä
  • Ei sisällä palmuöljyä
12,81 € 13,49 € (64,05 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Canelo Turkkisuihke

Canelo Turkkisuihke, 150 ml