Ravintolisät liittyen virtsarakkoon ja munuaisiin

Rakko ja munuaiset ovat vastuussa siitä, että myrkyt poistuvat kehostamme. Tutustu tuotteisiin, jotka liittyvät virtsarakkkoon ja munuaisiin.

Suodata & lajitella

Hinta Highlights Merkit Koostumus Allergeenit Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

Rakko ja munuaiset: 1–30 / 80 tuotteesta

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 pussia à 9,83 g (295 g)

  • L-arginiini & L-sitrulliini
  • Sisältää kuutta eri vitamiinia
  • Virkistävä sitrushedelmän maku
81,44 € 90,49 € (276,07 € / kg)

Ilmainen toimitus 14. lokakuuta asti

Synergy Phytolife

Synergy Phytolife, 730 ml

  • Nestemäinen ravintolisä
  • Sisältää lehtivihreää, sinimailasta ja ohraa
  • Piparminttuaromi
35,09 € 38,99 € (48,07 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Luonnollinen D-Mannoosi jauhe

Luonnollinen D-​Mannoosi jauhe, 200 g

  • Koivun kuoresta saatua
  • Täysin kasviperäistä & luonnollista
  • Ei lisäaineita
64,79 € 71,99 € (323,95 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Kurpitsansiemenkapselit 400mg

Kurpitsansiemenkapselit 400mg, 60 kapselia

  • Kurpitsansiemenuutetta kapseleissa
  • Arvokkaita tyydyttymättömiä rasvahappoja
  • Yhdistettynä sinkkiin ja magnesiumiin
9,26 € 10,29 € (250,27 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Luonnollinen D-Mannoosi

Luonnollinen D-​Mannoosi, 30 pussia

  • Täysin kasviperäinen
  • 30 annospussia à 2 g
  • Makean-karvas maku
20,24 € 22,49 € (337,33 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Koentsyymi Q10 100 mg

Koentsyymi Q10 100 mg, 120 kapselia

  • 100 % elimistön oman Q10:n kaltainen
  • Kasvipohjainen tuotantotapa
  • Ihanteellinen yli 50-vuotiaille
37,34 € 41,49 € (704,53 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

SFI HEALTH Lisäravinne lisämunuaiskuoresta

SFI HEALTH Lisäravinne lisämunuaiskuoresta, 120 veg. kapselia

  • BSE-vapaat lisämunuaisuutteet
  • Laidunruokituista naudoista
  • Pakastekuivattu
36,44 € 40,49 € (404,89 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Alpinamed Puolukka-kalvopäällysteiset tabletit

Alpinamed Puolukka-​kalvopäällysteiset tabletit, 120 tablettia

  • Helppo nauttia
  • Mauton
  • Ihanteellinen toimistoon ja lomamatkoille
27,61 € 32,49 € (312,33 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Luonnollinen D-Mannoosi 500 mg

Luonnollinen D-​Mannoosi 500 mg, 60 kapselia

  • Puhtausaine
  • Koivunkuoresta saatu
  • 100% kasviperäinen
27,89 € 30,99 € (796,86 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Life Light Vegaaniset omega-3-rasvahapot

Life Light Vegaaniset omega-​3-​rasvahapot, 60 kapselia

  • Vegaaninen koostumus
  • Saadaan mikrolevistä
  • Sopii kaikenikäisille
25,19 € 27,99 € (357,30 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Ölmühle Solling Luomu Purasruohoöljy 500 mg

Ölmühle Solling Luomu Purasruohoöljy 500 mg, 180 kapselia