FutuNatura ravintolisät

Slovenialaisen FutuNaturan ravintolisät ovat laadukkaita ja edullisia. Raaka-aineet ovat puhtaasti luonnollisia.

Suodata & lajitella

Hinta Highlights Koostumus Allergeenit Tuotteiden ominaisuudet Hyvä jollekin
Suodata

FutuNatura: 1–30 / 128 tuotteesta

FutuNatura Luomu kookosöljy

FutuNatura Luomu kookosöljy, 500 ml

  • Kylmäpuristettu kookosöljy
  • Ihanteellinen käytettäväksi myös kosmetiikassa
  • Tasapainoinen
9,19 € (18,38 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Luomu Chia-siemenet

FutuNatura Luomu Chia-​siemenet, 1.000 g

  • Superruokaa
  • Proteiinin lähde
  • Neutraali maku
12,59 € (12,59 € / kg)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

FutuNatura 100% Graviola mehu

FutuNatura 100% Graviola mehu, 500 ml

  • Luonnollinen ja pastöroitu
  • Ei sisällä säilöntäaineita
  • C-vitamiinia
12,89 € (25,78 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Artisokkamehu

FutuNatura Artisokkamehu, 500 ml

  • Ravintolisä
  • Arvokkaita aineita
  • Sisältää C-vitamiinia
11,89 € (23,78 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura 100% Noni-mehu

FutuNatura 100% Noni-​mehu, 500 ml

  • Erittäin aromaattinen
  • Kuiva jälkimaku
  • Prokseroniinia ja prokseronaasia
19,94 € 20,99 € (39,88 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Black Maca Powder, luomu

FutuNatura Black Maca Powder, luomu, 500 g

  • Kuivatuista mustan macan juurista
  • Erinomainen ravintoaineiden lähde
  • Sopii myös leivontaan
22,99 € (45,98 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Ginseng

FutuNatura Ginseng, 60 kapselia

  • Moitteeton laatu
  • Yrttiuutte
  • Luonnolliset ainesosat
11,39 € (242,34 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Setriöljy

FutuNatura Setriöljy, 100 ml

  • Korkea E-vitamiinipitoisuus
  • Kylmäpuristettua
  • Valmistettu ilman säilöntäaineita
25,49 € (254,90 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Graviola 500 mg

FutuNatura Graviola 500 mg, 90 kapselia

  • Kuivauute 4:1
  • Ei lisäaineita
  • Kasviperäinen kapselinkuori
17,09 € (244,14 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Omega 3 PLUS 1000 mg

FutuNatura Omega 3 PLUS 1000 mg, 120 geeliä

  • Anjoviksista peräisin oleva kalaöljy
  • 35 % EPA & 25 % DHA
  • Optimoitu E-vitamiinilla
17,09 € (100,53 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Luomumustakuminaöljy

FutuNatura Luomumustakuminaöljy, 250 ml

  • 100 % egyptiläistä mustakuminaöljyä
  • Hellävaraisesti kylmäpuristettu & suodattamaton
  • Käytännöllisessä lasipullossa
17,19 € (68,76 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Berberiini 500 mg

FutuNatura Berberiini 500 mg, 90 kapselia

  • Barrenshapraaniberberi
    10 mg puhdasta berberiiniä per kapseli
    Vain 1 kapseli päivässä
13,49 € (187,36 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura 100 % risiiniöljyä

FutuNatura 100 % risiiniöljyä, 500 ml

  • Kylmäpuristettu risiinin siemenistä
  • Ihon ja hiusten hoitoon
  • Sopii kaikille ihotyypeille
19,94 € 20,99 € (39,88 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Erytritoli

FutuNatura Erytritoli, 1.000 g

  • Luonnollinen makeutusaine
  • Erytritolipohjainen
  • 0 kaloria
14,19 € (14,19 € / kg)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

FutuNatura MCT-öljy C8 & C10

FutuNatura MCT-​öljy C8 & C10, 500 ml

  • 59% kapryylihappoa (C8) ja 40% kapriinihappoa (C10)
  • Neutraali maku
  • Monipuolinen
21,99 € (43,98 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Resveratroli 125 mg

FutuNatura Resveratroli 125 mg, 120 kapselia

  • Luonnollinen kasviuute
  • 98% resveratrolia kapselia kohti
  • Kasviperäinen kapselinkuori
25,49 € (424,83 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Testo Active -seos

FutuNatura Testo Active -​seos, 120 kapselia

  • Testosteronitason ylläpito
  • Ainutlaatuinen kasviuutteiden seos
  • Lisäksi D-asparagiinihappoa, vitamiineja ja kivennäisaineita
22,99 € (239,98 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Melatoniinisuihke

FutuNatura Melatoniinisuihke, 30 ml

  • Appelsiinin maku
  • Valmistettu luonnollisista ainesosista
  • Riittää noin 300 suihkaukseen
11,39 € (379,67 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Maca Extra Strong 20:1

FutuNatura Maca Extra Strong 20:1, 120 kapselia

  • Erittäin vahva koostumus
  • 20:1 kuivaa juuriuutetta
  • Miehille ja naisille
25,99 € (433,17 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Omega 3-6-9

FutuNatura Omega 3-​6-​9, 60 geeliä

  • Omega 3 sardelliöljystä
  • Omega 6 auringonkukkaöljystä
  • Omega 9 pellavaöljystä
11,39 € (138,90 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Oregamol Forte - villioreganoöljy

FutuNatura Oregamol Forte -​ villioreganoöljy, 30 ml

  • Sisäiseen ja ulkoiseen käyttöön
  • Alkoholiton
  • Voimakkaasti maustettu
22,99 € (766,33 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Tyrniöljy

FutuNatura Tyrniöljy, 100 ml

  • Omega-3 ja omega-6-rasvahapot
  • Puhtaasti luonnollinen
  • Lasipullo
22,99 € (229,90 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Luomulaatuinen Ceylonin kanelijauhe

FutuNatura Luomulaatuinen Ceylonin kanelijauhe, 250 g

  • Monipuolinen
  • Aromaattinen
  • Hienoksi jauhettu jauhe
13,99 € (55,96 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Glucomannan Weight Control

FutuNatura Glucomannan Weight Control, 180 kapselia

  • Mukulapökkövehkan glukomannaania
  • Täydennetty kromilla
  • Ei rankkoja treenejä
18,59 € (170,55 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Koentsyymi Q10 Forte

FutuNatura Koentsyymi Q10 Forte, 45 tablettia

  • Sopii parhaiten urheilijoille
  • Hyödyllinen ikääntyville
  • Tukee henkisiä haasteita
10,89 € (1.210,00 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Nestemäinen klorofylli

FutuNatura Nestemäinen klorofylli, 500 ml

  • Luonnollinen mintun maku
  • Vesiliukoinen muoto
  • Ilman säilöntäaineita
20,99 € (41,98 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Seleeni ja sinkki

FutuNatura Seleeni ja sinkki, 30 tablettia

  • Upea tuote
  • Erinomainen seleenin ja sinkin yhdistelmä
  • A-, B-, C- ja E-vitamiineilla
9,29 € (309,67 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura D3-vitamiinitipat 4000 IU

FutuNatura D3-​vitamiinitipat 4000 IU, 30 ml

  • Puhdistetussa auringonkukkaöljyssä
  • Täydellinen pimeänä vuodenaikana
  • Helppo annostelu pipetillä
11,99 € 14,99 € (399,67 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura MSM-jauhe

FutuNatura MSM-​jauhe, 250 g

  • Kauneuden mineraali
  • Orgaaninen rikkiyhdiste
  • Soveltuu myös urheilijoille
11,39 € (45,56 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

FutuNatura Psyllium HUSK -jauhe, luomu

FutuNatura Psyllium HUSK -​jauhe, luomu, 250 g

  • Luonnollinen kuidun lähde
  • Sopii hyvin jogurttiin, puuroon tai mysliin
11,39 € (45,56 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä