ohtastic Intiimialueen hoitovoide, 50 ml

Hoitoa intiimialueelle

23,84 € 26,49 € -10%

(476,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 8 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 14. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • pH-arvo 4,5
  • Sisältää maitohappoa
  • Kosteuttaa
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: ohtastic Intiimipesuneste, 50 ml

ohtastic Intiimialueen hoitovoide, 50 ml 23,84 € (476,80 € / l)
ohtastic Intiimipesuneste, 50 ml 11,24 € (224,80 € / l)
Kokonaishinta: 35,08 €
Kuvaus

oh·tasticin intiimialueen hoitovoiteella on pH-arvo 4,5, mikä tekee siitä erityisen sopivan intiimialueen käyttöön. Maitohappo ja E-vitamiini ovat erityisen hellävaraisia iholle ja kosteuttavat sitä. Jokaisen käytön jälkeen iho tuntuu hoidetulta ja pehmeältä. Voide soveltuu päivittäiseen käyttöön.

Käyttöohje:
Levitä pieni määrä voidetta iholle suihkun jälkeen tai tarpeen mukaan.

Tuotenro.: XOF-TPS-FPS-3-001-FBM
Sisältö: 50 ml
EAN: 4170000089339
Valmistajan nro: FPS-3-001-FBM
Merkki: ohtastic
Tuotelajit: Ihonhoitoöljy
Ihotyyppi: Herkkä iho
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Vegaaninen, Hypoallergeeninen, OHNE Duftstoffe, Ilman parabeeneja
Kenelle: Erityisesti naisille
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Pentylene Glycol, Xanthan Gum, C 12-16 Alcohols, Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Lactobacillus Ferment, Hydrogenated Lecithin, Maltodextrin, Sclerotium Gum, Lecithin, Pullulan, Potassium Sorbate, Palmitic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Phytate, Benzoic Acid, Silicia, Alcohol

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: TPS Labs UG, Im Sachsenlager 7, 60322, Frankfurt am Main, Saksa, www.ohtastic.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta ohtastic Intiimialueen hoitovoide