Optima Naturalsin tuotteet

Optima Naturals on valmistaja, joka on luonut itselleen maailmanlaajuisen jakeluverkoston, joka ulottuu yli 30 maahan. Valmistajalla on vankka, monivuotinen kokemus yrteistä ja rohdoista.

Tee ostoksia kategorioiden avulla.

Suodata & lajitella

Hinta Tuotteiden ominaisuudet Tuotesarjat
Suodata

Optima Naturals: 1–30 / 89 tuotteesta

Optima Naturals Karpalotabletit

Optima Naturals Karpalotabletit, 60 tablettia

  • Valmistettu kuivauutteesta
  • Sisältää 40 % karpalon proantosyanideja
18,26 € 21,49 € (304,33 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Punahattu-uute "Junior", alkoholiton

Optima Naturals Punahattu-​uute "Junior", alkoholiton, 50 ml

  • Sokeriton
  • Sopii lapsille
  • Marjanmakuinen
16,29 € (325,80 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Glukosamiini nivelgeeli

Optima Naturals Glukosamiini nivelgeeli, 125 ml

  • Raikas, miellyttävä tuoksu
  • Sisältää lisäksi mentolia ja mäntyä
  • Sisältää appelsiinia ja rosmariinia
19,94 € 20,99 € (159,52 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Spirulinatabletit

Optima Naturals Spirulinatabletit, 120 tablettia

  • Spirulina-levät
  • Sinivihreästä mikrolevästä
33,49 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Vihreä tee EGCG -kapselit

Optima Naturals Vihreä tee EGCG -​kapselit, 60 kapselia

  • Sisältää 45 % EGCG:tä
  • Vihreästä teestä
21,84 € 22,99 € (659,82 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Manuka Benefit C-vitamiiniporetabletit

Optima Naturals Manuka Benefit C-​vitamiiniporetabletit, 20 poretablettia

  • Sisältää propolista
  • Sisältää ruusunmarjaa
15,66 € 16,49 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Foolihappotabletit

Optima Naturals Foolihappotabletit, 120 tablettia

  • Sopii odottaville äideille
  • 400 mcg foolihappoa tablettia kohti
12,89 € (477,41 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Manuka Benefit

Optima Naturals Manuka Benefit, 30 tablettia

  • Sisältää acerolaa (C-vitamiini)
  • Sinkkiä
  • Venäjänjuurta
18,09 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Punahattukapselit

Optima Naturals Punahattukapselit (30 kapselia)

  • Huippulaatu
  • Kokonaisista kasveista ja juurista
15,09 € 15,89 € (1.006,00 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Acidofilus-bifido-yhdistelmä

Optima Naturals Acidofilus-​bifido-​yhdistelmä, 60 kapselia

  • Sisältää sinkkiä ja inuliinia
  • Vegaaninen
22,49 € (749,67 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Iho-hiukset-kynnet

Optima Naturals Iho-​hiukset-​kynnet, 60 tablettia

  • Vegaaninen
  • Sisältää sinkkiglukonaattia
  • 60 tablettia
26,49 € (441,50 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Punahattu Tus -liuos

Optima Naturals Punahattu Tus -​liuos, 200 ml

  • Makeutettu kastanjahunajalla
  • Sisältää hedelmäsokeria
17,09 € (85,45 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals C-vitamiini Plus -kapselit

Optima Naturals C-​vitamiini Plus -​kapselit, 60 kapselia

  • Antioksidantti
  • Vegaaninen
17,18 € 18,09 € (395,85 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Magnesiumsitraatti

Optima Naturals Magnesiumsitraatti, 60 tablettia

  • Orgaaninen magnesiumsitraatti
  • Vegaaninen
  • 100 mg magnesiumsitraattia tablettia kohti
20,49 € (284,58 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Glukosamiinitabletit

Optima Naturals Glukosamiinitabletit, 60 tablettia

  • Sisältää pirunkourauutetta
  • Kondroitiini, MSM ja mangostaani
  • Riittää 30-60 päiväksi
40,99 € (525,51 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Kevyet jalat Triple Action

Optima Naturals Kevyet jalat Triple Action, 30 veg. kapselia

  • Täydellinen, synergistinen koostumus
  • 5 erityistä kasviuutetta
  • Kasviperäinen kapselinkuori
22,49 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Kaitapäivänhattu ja punahattu

Optima Naturals Kaitapäivänhattu ja punahattu, 0 kapselia (60 kapselia)

  • Echinacea angustifolia ja -purpurea -uutteet
  • Sisältää luonnollisia polyfenoleja, chicoreehappoa ja ekinakosideja
  • 60 kapselia
22,99 € (766,33 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Provida Regular LAX

Optima Naturals Provida Regular LAX, Sitruuna (150 g)

  • Tuotteeseen lisätty Bacillus coagulans-bakteeria
  • Vegaaninen, gluteeniton ja laktoositon
  • Neutraali tai maun kanssa
17,18 € 18,09 € (114,53 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Hyaluronhappo Plus -tabletit

Optima Naturals Hyaluronhappo Plus -​tabletit (60 tablettia)

  • Sisältää kuparia
  • Sisältää C-vitamiinia
30,49 € (508,17 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals B-vitamiiniyhdistelmä

Optima Naturals B-​vitamiiniyhdistelmä, 60 tablettia

  • Laajan alan kattava ravintolisä
  • Tablettien muodossa
18,09 € (301,50 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Provida Enzydoc LTT

Optima Naturals Provida Enzydoc LTT, 40 kapselia

  • Kasvipohjainen ravintolisä
  • Ei sisällä keinotekoisia väriaineita
33,49 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Granaattiomenamehu Oxy4:n kanssa

Optima Naturals Granaattiomenamehu Oxy4:n kanssa, 500 ml

  • Sisältää punaviiniä, mustikkaa & kversetiiniä
  • Ihanteellinen annosteltavaksi mehuna
  • Gluteeniton & laktoositon
23,49 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Eteerinen manukaöljy

Optima Naturals Eteerinen manukaöljy, 5 ml

  • Kosteuttaa ihoa
  • Antaa suojaa
15,51 € 19,39 € (3.102,00 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals C 500 -vitamiini

Optima Naturals C 500 -​vitamiini, 120 veg. kapselia

  • Lähes neutraali pH-arvo
  • Voimakas antioksidantti
  • Kasviperäinen kapselinkuori
19,19 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Kalsium plus

Optima Naturals Kalsium plus, 60 tablettia

  • Kätevät kalsiumtabletit
  • Sisältää K1- ja D3-vitamiinia
17,09 € (237,36 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Glukosamiini Joint Flex Plus

Optima Naturals Glukosamiini Joint Flex Plus, 60 tablettia

  • Sisältää kondroitiinia ja MSM:ää
  • Pirunkynsi-uute
  • Sisältää C-vitamiinia
38,94 € 40,99 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Sinkki 15

Optima Naturals Sinkki 15, 120 tablettia

  • Tärkeä hivenaine
  • Laatutuote
  • Myös hiuksille, iholle ja kynsille
18,09 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Punahattu-uute forte

Optima Naturals Punahattu-​uute forte, 50 ml

  • Sisältää punahattua
  • Sisältää kaitapäivänhattua
17,29 € (345,80 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Deo Naturals Aloe deodoranttipuikko

Optima Naturals Deo Naturals Aloe deodoranttipuikko, 100 g

  • Hypoallergeeninen deodoranttipuikko
  • Ilman parabeeneja
  • Sisältää Aloe veraa
14,43 € 15,19 € (144,30 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Optima Naturals Merikollageeni

Optima Naturals Merikollageeni, 60 kapselia

  • Puhdasta, hydrolisoitua merikollageenia
  • Kalan kollageenihydrolaatti
  • 60 kapselia
26,49 € (767,83 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä