PRIMAVERA Metsäkävely Kuivaöljy, 100 ml

Raikastava Hoito

22,99 €

(229,90 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 ml

Vielä 2 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 06. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Imeytyy nopeasti
  • Selkeä, puumainen tuoksu
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: PRIMAVERA Mobil Hierontaöljy, 50 ml

PRIMAVERA Metsäkävely Kuivaöljy, 100 ml 22,99 € (229,90 € / l)
PRIMAVERA Mobil Hierontaöljy, 50 ml 20,99 € (419,80 € / l)
Kokonaishinta: 43,98 €
Kuvaus

Puhtaasti formuloinnilla varustettu, tämä nopeasti imeytyvä kuivaöljy antaa ihollesi ihastuttavan pehmeän tunteen, ja sen korkea monityydyttymättömien rasvahappojen määrä tukee ihon luonnollista tasapainoa. Suurenmoinen kasvien voima luomusedripuusta ja luomusypressistä hemmottelee kehoa ja aisteja voimakkaan raikkaalla aromilla.

Käyttö: Hiero kostealle iholle suihkun tai kylvyn jälkeen.

Tuotenro.: XEC-PRIM-26900
Sisältö: 100 ml
EAN: 4086900269002
Valmistajan nro: 26900
Merkki: PRIMAVERA
Tuotelajit: Ihonhoitoöljy
Ihotyyppi: Jokaiselle ihotyypille
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: Vegaaninen
Kenelle: Erityisesti naisille
Tuoteseloste (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Squalane, Vitis Vinifera Seed Oil[1], Rosa Mosqueta Seed Oil[1], Aleurites Moluccana Seed Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil[1], Parfum[2], Camelia Oleifera Seed Oil[1], Cupressus Sempervirens Leaf/Nut/Stem Oil[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Cedrus Atlantica Oil/Extract[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Limonene[2], Linalool[2], Citronellol[2], Geraniol[2], Citral[2], Pinene[2], Linalyl Acetate[2], Camphor[2], Beta-Caryophyllene[2], Menthol[2], Terpineol[2], Alpha-Terpinene[2], Terpinolene[2], Geranyl Acetate[2], Santalol[2]

  1. kontrolloitu luomuviljely
  2. eteeristen öljyjen luonnollinen osa
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Saksa, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta PRIMAVERA Metsäkävely Kuivaöljy