Sebamed FOR MEN Deo Roll-On Sensitive, 50 ml

PH-arvo 5,5 ehjän ihosuojan varmistamiseksi

3,59 €

(71,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Jälleen varastossa alkaen 12. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus tiistaina, 20. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Herkille kainaloille
  • Ilman alumiinisuoloja
  • Sinkkikompleksin kanssa
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Sebamed Balsam Deo Roll-On Sensitive, 50 ml

Sebamed FOR MEN Deo Roll-On Sensitive, 50 ml 3,59 € (71,80 € / l)
Sebamed Balsam Deo Roll-On Sensitive, 50 ml 3,59 € (71,80 € / l)
Kokonaishinta: 7,18 €
Kuvaus

Sebamedin For Men Deo Roll-On Sensitive ei sisällä alumiinisuoloja, ja se on ihanteellinen herkille kainaloille. Hellävarainen koostumus, jossa on sinkkikompleksi ja pH-arvo 5,5, säilyttää ihon luonnollisen suojakerroksen ja antaa pitkäkestoisen tunteen kainaloiden alle.

Tuotenro.: XOF-MUE-134508
Sisältö: 50 ml
EAN: 4103040051219
Valmistajan nro: 134508
Merkki: Sebamed
Tuotelajit: Deodorantti
Ihotyyppi: Normaali iho, Herkkä iho
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: ILMAN alumiinisuolaa, Vegaaninen, ILMAN väriaineita, OHNE Alkohol, Ilman parabeeneja, Ilman parafiineja
Kenelle: Erityisesti miehille
sebamed-tuotelinjat: MIEHILLE
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Cyclodextrin, Cetearyl Isononanoate, Caprylyl Glycol, Zinc Ricinoleate, Parfum, Xanthan Gum, Malic Acid, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Disodium Edta, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Sebapharma GmbH & Co., Binger Straße 80, 56154 , Bad Salzig, Saksa, www.sebamed.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Sebamed FOR MEN Deo Roll-On Sensitive

2 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
3 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

3 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 2 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder