TEEKANNE Bio Kräutergarten Puutarhasalvia, 20 teepussia (30 g)
Erinomainen yhdessä hunajan kanssa
3,39 €
(113,00 € / kg, sis. 13,5% alv.
Lajitelmat:
-
TEEKANNE
Bio Kräutergarten Kamomilla
Nauti luonnon voimasta
3,39 €(113,00 € / kg) -
TEEKANNE
Luomu Yrttitarha Piparminttu
Suosittu tee ympäri vuoden
3,39 €(96,86 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Kräutergarten Bergkräuter
Tuoksuva sekoitus
3,49 €(96,94 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Kräutergarten Kamomilla-Fenkoli
Suositut yrtit kaksikkona
3,39 €(105,94 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Kräutergarten Puutarhasalvia
Erinomainen yhdessä hunajan kanssa
3,39 €(113,00 € / kg) -
TEEKANNE
Bio Kräutergarten Nokkonen
Yllättävä makuyhdistelmä
3,39 €(94,17 € / kg) -
TEEKANNE
Luomuyrttitarhan fenkoli-anis-kumina
Suosittu nuorten ja vanhojen keskuudessa
3,39 €(75,33 € / kg)
Ominaisuudet ja edut
- Tuoksuva & mausteinen
- Jo pitkään arvostettu
Kuvaus
Tuoksuva, mausteinen puutarhasalvia on ollut jo pitkään arvostettu teeyrtti. Erityisen suosittu makeutettuna pienellä määrällä hunajaa.
| Tuotenro.: | XPI-TK-76086 |
|---|---|
| Sisältö: | 30 g |
| EAN: | 9001475042909 |
| Valmistajan nro: | 76086 |
| Merkki: | TEEKANNE |
| tee: | Teepussit |
| Tuotelajit: | Teet |
Ainesosat
salvia
Ravintoarvo
| Ravintoarvo | per 100 ml |
|---|---|
| energia | 4 / 1 kj / kcal |
| rasva | <0,1 g |
| josta tyydyttyneet rasvahapot | <0,1 g |
| hiilihydraatit | <0,1 g |
| josta sokeri | <0,1 g |
| | 0,1 g |
| suola | 0,01 g |
Oikeudelliset tiedot
| Vastuullinen elintarvikealan toimija: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Itävalta, www.teekanne.at/de-at |
|---|