Wild Deodorant Starterset Kookos & Vanilja, 40 g

Uudelleentäytettävä applikaattori

14,59 €

(364,75 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 40 g

Jälleen varastossa alkaen 12. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus tiistaina, 20. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • 1x Alumiinikotelo violetti
  • 1x Kookos & Vanilja, 40g
  • Makea tuoksuyhdistelmä
  • Eläinkokeeton Eläinkokeeton
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Kneipp Aroma-hoitosuihku Olet ihana, 200 ml

Wild Deodorant Starterset Kookos & Vanilja, 40 g 14,59 € (364,75 € / kg)
Kneipp Aroma-hoitosuihku Olet ihana, 200 ml 4,19 € (20,95 € / l)
Kokonaishinta: 18,78 €
Kuvaus

Tutustu Wildin uudelleentäytettävään deodoranttiin – raikas ja makea kokemus trooppisella vivahteella. Kermainen koostumus yhdistää tuoreen kookoksen tuoksun vaniljan lempeään lämpöön, hemmotellen aistejasi. Samalla se hoitaa ihoasi ja tarjoaa pitkäkestoista suojaa. Tämä kestävä deodorantti pitää huolen sekä sinusta että ympäristöstä.

Käyttö:

  • Käännä deodoranttia hieman applikaattorista ja levitä kevyesti kainaloihin.
  • Ihanteellisesti aamulla tai suihkun jälkeen.
  • Odota muutama minuutti ennen pukeutumista ja anna deodorantin imeytyä.
Tuotenro.: XOF-MUE-WRCASEDE305
Sisältö: 40 g
EAN: 5065003990364
Valmistajan nro: WRCASEDE305
Merkki: Wild
Tuotelajit: Deodorantti
Ihotyyppi: Jokaiselle ihotyypille, Herkkä iho
Tuotteiden ominaisuudet UUSI: ILMAN alumiinisuolaa, Eläinkokeeton, Vegaaninen
Kenelle: Erityisesti naisille
Tuoteseloste (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Tapioca Starch, Stearyl Alcohol, Sodium Bicarbonate, Triethylcitrate, Helianthus Annus Seed Cera, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Fragrance, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Magnesium Hydroxide, Zinc Ricinoleate, Tocopherylacetat, Hexyl Cinnamal, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Benzyl Salicylate, Cumarin

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Wild Cosmetics Ltd., Unit CC2.03, Canterbury Court, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE, London, Iso-Britannia, wearewild.com/at

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Wild Deodorant Starterset Kookos & Vanilja