Wild – täyttödeodorantit tietoisempaan arkeen kylpyhuoneessa

Wild on moderni vartalonhoitobrändi, jonka tavoitteena on vähentää kertakäyttömuovin määrää kylpyhuoneessa ja tarjota samalla koostumuksia, joissa on korkea luonnollisten ainesosien osuus. Brändi tunnetaan uudelleentäytettävistä tuotteistaan, kuten deodoranteista, suihkugeeleistä ja huulivoiteista.

Suodata & lajitella

Hinta Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

Wild: 6 tuotetta

Deodorantin täyttöpakkauksen kirsikankukka

Wild Deodorantin täyttöpakkauksen kirsikankukka, 40 g

  • Kaikille ihotyypeille
  • Hoitavilla ominaisuuksilla
  • Imeytyy luotettavasti hikeen
6,29 € (157,25 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Deodorantin täyttöpakkaus Raikas puuvilla & merisuola

Wild Deodorantin täyttöpakkaus Raikas puuvilla & merisuola, 40 g

  • Kaikille ihotyypeille
  • Ei alumiinisuoloja
  • Raikas tuoksukoostumus
6,29 € (157,25 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Deodorant Starterset Fresh Cotton & Sea Salt

Wild Deodorant Starterset Fresh Cotton & Sea Salt, 40 g

  • 1x alumiininen kotelo Aqua
  • 1x täyttöpakkauksesta Fresh Cotton & Sea Salt, 40 g
  • Ihanan raikas tuoksu
14,59 € (364,75 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Wild Deodorantti Aloitussetti Kirsikankukka

Wild Deodorantti Aloitussetti Kirsikankukka, 40 g

  • 1x Alumiinikuori Vaaleanpunainen
  • 1x Täyttöosa Kirsikankukka, 40g
  • Hienovarainen tuoksu
14,59 € (364,75 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Kookos & Vanilja Deodorantin Täyttöpakkaus

Wild Kookos & Vanilja Deodorantin Täyttöpakkaus, 40 g

    • Kaikille ihotyypeille
    • Makeita vivahteita
    6,29 € (157,25 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Wild Deodorant Starterset Kookos & Vanilja

    Wild Deodorant Starterset Kookos & Vanilja, 40 g

    • 1x Alumiinikotelo violetti
    • 1x Kookos & Vanilja, 40g
    • Makea tuoksuyhdistelmä
    14,59 € (364,75 € / kg)

    Toimitus 20. lokakuuta mennessä