Elintarvikkeita BIO PRIMolta

BIO PRIMO

Tee ostoksia kategorioiden avulla.

Suodata & lajitella

Hinta Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

BIO PRIMO: 1–30 / 32 tuotteesta

BIO PRIMO Luonnonmukaiset linssikakut

BIO PRIMO Luonnonmukaiset linssikakut, 90 g

  • Rapea proteiinin lähde
  • Vegaaninen & gluteeniton
  • 100 % luomuviljelyä Turkista
1,34 € 1,49 € (14,89 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu soijajuoma

BIO PRIMO Luomu soijajuoma, Luonnollinen maku (1 l)

  • Mieto maku
  • Vegaaninen, laktoositon ja gluteeniton
  • 100% luomuviljely Italiasta
1,43 € 1,59 € (1,43 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu-porkkanamehu

BIO PRIMO Luomu-​porkkanamehu, 0,50 l

  • Suoraan puristettu mehu
  • Hellävaraisesti pastöroitu
  • Viimeistelty tilkalla sitruunaa
1,25 € 1,39 € (2,50 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu-vihannescocktail

BIO PRIMO Luomu-​vihannescocktail, 0,50 l

  • Suoraan puristettu mehu
  • 85 % tomaattimehua
  • Maustettu merisuolalla
1,25 € 1,39 € (2,50 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu mantelijuoma, alkuperäinen

BIO PRIMO Luomu mantelijuoma, alkuperäinen, 1 l

  • Voimakas mantelin tuoksu
  • Juotavaksi ja ruoanlaittoon
  • Luomumanteleita Italiasta
3,05 € 3,39 € (3,05 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomukaurajuoma

BIO PRIMO Luomukaurajuoma, Natur (1 l)

  • Mieto ja makea, jossa on vain vähän omaa makua
  • Jalostaa kahvia, smoothieita, kaakaota
  • Myös ruoanlaittoon
1,61 € 1,79 € (1,61 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu riisijuoma

BIO PRIMO Luomu riisijuoma, Natur (1 l)

  • Hieman makea maku
  • Laktoositon ja gluteeniton, vegaaninen
  • Ei lisättyä sokeria
1,52 € 1,69 € (1,52 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu Manuka Hunaja Uudesta-Seelannista

BIO PRIMO Luomu Manuka Hunaja Uudesta-​Seelannista, MGO 400+ (250 g)

  • Kirpeä maku
  • Sisä- ja ulkokäyttöön
  • Laktoositon & gluteeniton
32,84 € 36,49 € (131,36 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Hienot luomu-vegaaniset soijasuikaleet

BIO PRIMO Hienot luomu-​vegaaniset soijasuikaleet, 150 g

  • Monipuoliseen käyttöön
  • Itävaltalaista soijaa
  • Runsaasti proteiinia
2,24 € 2,49 € (14,93 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomujuurikassokeri

BIO PRIMO Luomujuurikassokeri, 500 g

  • Täydellinen leivontaan ja makeuttamiseen
  • Sokerijuurikkaista valmistettu
  • Luomuviljelystä
2,24 € 2,49 € (4,48 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu tomaattimehu

BIO PRIMO Luomu tomaattimehu, 0,50 l

  • Suorapuristettu mehu
  • Hellävaraisesti pastöroitu
  • Viimeistelty merisuolalla
1,25 € 1,39 € (2,50 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu-inkiväärishotti

BIO PRIMO Luomu-​inkiväärishotti, 60 ml

  • Tuoretta inkivääriä
  • Yhdistetty omena- ja sitruunamehuun
  • Makeutettu agaavisiirapilla
1,61 € 1,79 € (26,83 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Bio Energy Ball, banaani & maapähkinä

BIO PRIMO Bio Energy Ball, banaani & maapähkinä, 30 g

  • Vegaaninen
  • Gluteeniton
  • Ihanteellinen evääksi
0,89 € 0,99 € (29,67 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Klassiset ramen-nuudelit

BIO PRIMO Klassiset ramen-​nuudelit, 250 g

  • Vegaaninen
  • Ihanteellinen keittoihin
  • Saatavilla vain rajoitetun ajan
2,24 € 2,49 € (8,96 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu manteli-kookos-energiapallo

BIO PRIMO Luomu manteli-​kookos-​energiapallo, 30 g

  • Makea ja eksoottinen
  • Vegaaninen ja gluteeniton
  • Taateleista valmistetulla tahnalla
0,89 € 0,99 € (29,67 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomuenergiapallo hasselpähkinä & kaakao

BIO PRIMO Luomuenergiapallo hasselpähkinä & kaakao, 30 g

  • Makea ja täyteläisen kaakaoinen
  • Vegaaninen ja gluteeniton
  • Taateleista valmistettu
0,89 € 0,99 € (29,67 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomuhunajavohvelit

BIO PRIMO Luomuhunajavohvelit, 175 g

  • Herkulliset vohvelit, pehmeä hunajatäyte
  • Herkullinen välipalavaihtoehto
  • Reilu kauppa -sertifioitu
3,05 € 3,39 € (17,43 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Luomu raakapatukka kaakaolla ja appelsiinilla

BIO PRIMO Luomu raakapatukka kaakaolla ja appelsiinilla, 35 g

  • Vegaaninen ja gluteeniton
  • Luonnollinen appelsiinin aromi
  • Nautittavaksi aterioiden välillä
1,25 € 1,39 € (35,71 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu Think Pink -smoothie

BIO PRIMO Luomu Think Pink -​smoothie, 250 ml

  • Omenaa, viinirypäleitä, banaania ja paljon muuta
  • Lasipullossa
  • Kätevä mukaan ja nautittavaksi päivän lomassa
1,97 € 2,19 € (7,88 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu raakapatukka, banaani & maapähkinä

BIO PRIMO Luomu raakapatukka, banaani & maapähkinä, 35 g

  • Vegaaninen ja gluteeniton
  • Herneproteiinia
  • Mainio välipala treeniin
1,25 € 1,39 € (35,71 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu hapankaalimehu

BIO PRIMO Luomu hapankaalimehu, 0,50 l

  • Suorapuristettu mehu
  • Viimeistelty merisuolalla
  • Osittain maitohappokäynyt
1,16 € 1,29 € (2,32 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu raakapatukka, suolainen karamelli

BIO PRIMO Luomu raakapatukka, suolainen karamelli, 35 g

  • Vegaaninen ja gluteeniton
  • Maapähkinää
  • Välipalaksi
1,25 € 1,39 € (35,71 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu punajuurimehu

BIO PRIMO Luomu punajuurimehu, 0,50 l

  • Suoraan puristettu mehu
  • Hienovaraisesti pastöroitu
  • Osittain maitohappokäymisellä valmistettu
1,25 € 1,39 € (2,50 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomuhedelmäkarkit (ilman gelatiinia)

BIO PRIMO Luomuhedelmäkarkit (ilman gelatiinia), Hedelmäsydämet (100 g)

  • Erilaisia hedelmän makuja
  • Pehmeä ja sitkeä
  • Vegaaninen, laktoositon ja gluteeniton
1,43 € 1,59 € (14,30 € / kg)

Myyty loppuun

BIO PRIMO Luomu-kurkumashotti

BIO PRIMO Luomu-​kurkumashotti, 60 ml

  • Sopii nautittavaksi joka päivä
  • Yhdistetty omena- ja sitruunamehuun
  • Makeutettu agavesiirapilla
1,61 € 1,79 € (26,83 € / l)

Toimitus 20. lokakuuta mennessä

Luomuvegaaninen jakkihedelmä currykastikkeessa

BIO PRIMO Luomuvegaaninen jakkihedelmä currykastikkeessa, 200 g

  • Valmista vain 5 minuutissa
  • Käsin poimittu jakkihedelmä
  • Tarjoile riisin kera
3,32 € 3,69 € (16,60 € / kg)

Ei saatavilla tällä hetkellä

BIO PRIMO Luomu Hello Yellow -smoothie

BIO PRIMO Luomu Hello Yellow -​smoothie, 250 ml

  • Banaania, ananasta ja kookosta
  • Lasipullossa
  • Kätevä mukaan ja välipalaksi
1,97 € 2,19 € (7,88 € / l)

Myyty loppuun

BIO PRIMO Luomuhedelmäkarkit (ilman gelatiinia)

BIO PRIMO Luomuhedelmäkarkit (ilman gelatiinia), hedelmäsekoitus (100 g)

  • Erilaisia hedelmän makuja
  • Pehmeä ja sitkeä
  • Vegaaninen, laktoositon ja gluteeniton
1,43 € 1,59 € (14,30 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

BIO PRIMO Luomu-tomaattikastike Arrabbiata

BIO PRIMO Luomu-​tomaattikastike Arrabbiata, 350 ml

  • Luontaisesti vegaaninen
  • Pikantisti maustettu
  • Hedelmäiset aromit
1,88 € 2,09 € (5,37 € / l)

Myyty loppuun

BIO PRIMO Luomu kattilasipsit, hapankerma & yrtit

BIO PRIMO Luomu kattilasipsit, hapankerma & yrtit, 100 g

  • Kasvisruokavalioon sopiva ja gluteeniton
  • Valmistettu Bioland-ohjeiden mukaan
  • Kullankeltaisiksi paahdettu
1,79 € 1,99 € (17,90 € / kg)

Ei saatavilla tällä hetkellä