Dr. Ewald Töth® valokvanttiset luonnontuotteet

Holistiset emästuotteet

Suodata & lajitella

Hinta Koostumus Ihotyyppi Hiustyyppi Tuotteiden ominaisuudet Hyvä jollekin
Suodata

Dr. Ewald Töth®: 24 tuotetta

Dr. Ewald Töth® Emäsmineraalisekoitus

Dr. Ewald Töth® Emäsmineraalisekoitus, 500 g

  • Tärkeitä kivennäisaineita
  • Ei sisällä keinotekoisia maku- ja säilöntäaineita
  • Maukas
43,49 € (86,98 € / kg)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksiset mineraalikapselit LQA

Dr. Ewald Töth® Emäksiset mineraalikapselit LQA, 90 kapselia

  • Sisältää mineraaleja, kuten kalsiumia, kaliumia ja magnesiumia.
30,99 € (476,77 € / kg)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Valokvanttisoluaktivoija

Dr. Ewald Töth® Valokvanttisoluaktivoija, 50 ml

  • Aito ja alkuperäinen Dr. Töthiltä!
  • 50 ml
39,99 € (799,80 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen säätelevä voide

Dr. Ewald Töth® Emäksinen säätelevä voide, 100 ml

  • Valmistettu laadukkaista, luonnollisista raaka-aineista
  • Sisältää elintärkeitä mineraaleja
  • Tasapainottava vaikutus
35,49 € (354,90 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen hammastahna

Dr. Ewald Töth® Emäksinen hammastahna, 75 ml

  • Emäksistä suun- ja hampaidenhoitoa
  • Hellävarainen hampaiden puhdistus
  • Raikas hengitys
9,99 € (133,20 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen mineraalisekoitus

Dr. Ewald Töth® Emäksinen mineraalisekoitus, 200 g

  • Latautunut auringon voimasta
  • Aito ja oikea Dr. Töth -tuote
27,49 € (137,45 € / kg)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Fysiologiset aineenvaihduntasuolat

Dr. Ewald Töth® Fysiologiset aineenvaihduntasuolat, 180 kapselia

  • Elektrolyyttejä
  • Hivenaineita
41,49 € (204,38 € / kg)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Erityinen valokvanttivesi

Dr. Ewald Töth® Erityinen valokvanttivesi, Tasapaino ja turvallisuus (20 ml)

  • Sisältää erityisiä vesiä
  • 4 eri käyttömahdollisuutta
  • Valokvanttiaktivoitu
31,99 € (1.599,50 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen shampoo & suihkulotion

Dr. Ewald Töth® Emäksinen shampoo & suihkulotion, 200 ml

  • Hoitaa hellävaraisesti ärsyttämättä ihoa
  • Latautunut auringon voimasta
  • Vahvistaa hiuksiasi
21,99 € (109,95 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Valokvanttikenttäaktivoija

Dr. Ewald Töth® Valokvanttikenttäaktivoija, 100 ml

  • Puhdistaa ympäröivää ilmaa
  • Mieto koostumus, pH-arvo 7,5–7,8
38,49 € (384,90 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Microvita-kasviuute

Dr. Ewald Töth® Microvita-​kasviuute, 30 ml

  • Microvita-kasviuute
  • Täynnä auringon voimaa
  • Korkeinta laatua ja puhtautta
49,99 € (1.666,33 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen valokvanttivoide

Dr. Ewald Töth® Emäksinen valokvanttivoide, 150 ml

  • Kaikille ihotyypeille
  • Suositeltava myös kasvonaamioihin
  • Emäksiset, laadukkaat ainesosat
51,49 € (343,27 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® LQ Emäsmineraalinen deodorantti

Dr. Ewald Töth® LQ Emäsmineraalinen deodorantti, 100 ml

  • Ei sisällä alumiinia
  • Eintarvikelaatua
  • Todistettu mineraalinen koostumus
21,49 € (214,90 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen voidekuorinta

Dr. Ewald Töth® Emäksinen voidekuorinta, 200 ml

  • Mieto kasviperäisiin soija-, jojoba- ja manteliöljyihin pohjautuva voidekuorinta
  • 100 ml
  • Kirkastaa ihon
31,49 € (157,45 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen käsivoide

Dr. Ewald Töth® Emäksinen käsivoide, 100 ml

  • Aito ja alkuperäinen Dr. Töthiltä
  • Erityisen mieto
  • Imeytyy nopeasti
16,42 € 17,29 € (164,20 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen jalkavoide

Dr. Ewald Töth® Emäksinen jalkavoide, 75 ml

  • Jalkojen iholle
  • 100 ml
  • Valmistettu korkealaatuisista ja luonnollisista raaka-aineista
17,29 € (230,53 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Erityinen valokvanttivesi 4:n pakkaus

Dr. Ewald Töth® Erityinen valokvanttivesi 4:n pakkaus, 4 x 20 ml (80 ml)

  • sisältää:
  • Kirkastava / harmoninen
  • Vakaus / turvallisuus
123,99 € (1.549,88 € / l)

Ilmainen toimitus 12. lokakuuta asti

Dr. Ewald Töth® Terveysopas iho

Dr. Ewald Töth® Terveysopas iho

  • Ihonhoidon aakkoset
  • 9 erilaista sisältöä arvokkailla vinkeillä
  • Erilaisille iho-ongelmille
27,99 €

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen puhdistusmaito

Dr. Ewald Töth® Emäksinen puhdistusmaito, 200 ml

  • Herkälle iholle
  • Syväpuhdistukseen
  • Vahvistaa ihon luonnollisia toimintoja
34,49 € (172,45 € / l)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen laventelisaippua

Dr. Ewald Töth® Emäksinen laventelisaippua, 100 g

  • Ihanteellinen pH-arvo
  • Erinomainen puhdistus
  • Ei ärsytä ihoa
8,19 € (81,90 € / kg)

Toimitus 21. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen nenäsuihke

Dr. Ewald Töth® Emäksinen nenäsuihke, 30 ml

  • 30 ml:n pullo
  • Tehty luonnollisista raaka-aineista
20,49 € (683,00 € / l)

Toimitus 21. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen vartalolotion

Dr. Ewald Töth® Emäksinen vartalolotion, 200 ml

  • Tehokkaasti hoitava ja puhdistava
  • Myrkkyjä ja liikaa happamuutta poistava
  • Silottaa ihon
34,49 € (172,45 € / l)

Toimitus 21. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Emäksinen hiustenhoitoaine

Dr. Ewald Töth® Emäksinen hiustenhoitoaine, 200 ml

  • Elvyttää, uudistaa ja antaa terveet hiukset
  • Emäksiset, korkealaatuiset luonnolliset ainesosat
  • Valmistettu ilman eläinkokeita
22,49 € (112,45 € / l)

Toimitus 26. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® Atemun kasviuute LQA

Dr. Ewald Töth® Atemun kasviuute LQA, 10 ml

  • Dr. Ewald Töthin mukaan
  • Sisältää kasviuutteita
  • Suuhygieniaan. Raikastava.
20,49 € (2.049,00 € / l)

Toimitus 21. lokakuuta mennessä

Dr. Ewald Töth® tuotteet perustuvat emäksisyyteen ja ihmisten hyvinvointiin. Vuosien kokemus tuotekehittelyssä näkyy kaikissa tuotteissa. Tällä hetkellä tarjolla on yli 30 eri vartalonhoito- sekä kasvojenhoitotuotetta.